Koľko vložiek do pôrodnice?

8. mar 2022

kolko balíkov treba zobrať do pôrodnice? respektíve kolko vložiek kedže niektoré balenia sú po 10 ks a niektoré po 30 ks

miskamicha
8. mar 2022

Ja som mala 40 ks ale nepotrebovala som vsetky 🙂

noami12
8. mar 2022

Ja som si brala 2 balenia a minula som aj nemocničné 😀

julie19
8. mar 2022

Ja som brala jedno balenie a 2 mi ešte musel manžel doniesť dodatočne 😅

luckalucka5718
8. mar 2022

Balenie a pol mi stačilo

54tinka54
8. mar 2022

Ja som mala 20ks a v pôrodnici mi to vystačilo 🙂 teda tých 20ks mi vystačilo na 2,5 dňa.. veď ak by ti chýbalo tak ti dodatočne donesie niekto z rodiny 🙂

autor
8. mar 2022

@julie19 @noami12 . @54tinka54 a ako velké balenia ste mali? :D lebo pozerala som chicco a to má až 30 ks a bella myslím a tie sú po 10 ks ..

4stanka4
8. mar 2022

Ja som mala ružové Bella po 10ks balené a myslim ze som minula 2 balenia. Tie baby chvalili tak som ich kupila a bola som spokojná aj ja. Ja som co najviac vetrala ked sa dalo (mala som samostatnu izbu takze to slo ). Rodila som v auguste tak bolo teplo.

noami12
8. mar 2022

Ja teraz pozerám ja som mala z dm SAMU a je ich tam 20 ks v 1 balení 🙂 ako každá žena je iná, ale ja som išla za deň aj 10 x do sprchy po WC, lebo som bola trošku zasivana a strašne ma to bolelo a voda mi na to pomáhala tak vždy som si dala aj novú vložku. 🙂

54tinka54
8. mar 2022

Veď píšem že som spotrebovala 20ks 😀 dva balíčky po 10kusov

qetka
8. mar 2022

a do mtorej porodnice ides? Lebo napriklad V Ba Ruzinov maju vsade vlozky, takze netrebalo ani 1 priniest z domu ;)

fok
8. mar 2022

Je to individuálne ale ja som ich minula dosť. Asi 40

julie19
8. mar 2022

Ja som mala Fred&Flo z Tesca a tam bolo tuším po 12ks, takže som minula 36ks plus par nemocničných 🤔 ale ja som prišla s odtekajucou plodovou vodou čo mi odtekala celý deň po častiach a čakala som na pôrod v nemocnici ešte celý prvý deň takže vtedy som toho minula veľa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre