Krv zo šitia hrádze

martin_1
12. okt 2015

Ahojte. Potrebujem poradit. Dnes som 10 den po porode, a zacalo mi vypadavat sitie po nastrihu hradze pri porode. Rano pri toalete som si vsimla z na papieri par kvapiek cerstvej krvi - asi 4 kvapky, zo sviku sitia, co mi asi vypadol. Je to podla vas v poriadku, alebo treba ist k lekarovi? Dakujem

seahorse27
12. okt 2015

Ja som krv nemala. Si si ista, ze je to zo sitia? Stale krvacas, tak to asi nie je celkom jasne, odkial ta krv bola. Ak ta to aj boli, tak skus obklady z repika, aby sa to lepsie hojilo...ak sa ti nebude nieco zdat aj po niekolkych dnoch - hlavne ak by to krvacalo, hnisalo, viac bolelo, rozpadalo sa sitie - treba k dr.

malina20061
23. okt 2015

@martin_1 Ja som sa zotavoval po pôrode asi 1 a pol mesiaca, strašne ma to bolelo po nástrihu, mala som to zapálené a dostala som vysoké teploty. Po porade s mojím lekárom, som bola zúfalá, nakoľko som sa nemohla ani o malého postarať, pretože lekár mi povedal, dajte si acilpirín ☹ Stretla som sa s jednou pani a ona mala to isté, len horšie, jej rada bola - treba to rozchodiť a naozaj, treba sa čo najviac hýbať, potom sa to všetko akoby dostane z tela von. Ranu netreba veľmi máčať, ale ani málo, proste primerane, aby to nezačalo hnisať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre