Kyret - pustili vás domov v ten istý deň?

lenik223
4. júl 2022

Ahojte, mali ste niekto kyret po pôrode a pustili vás ešte v ten istý deň domov? Chcem sa spýtať, či ste boli doma ešte také ospalé, alebo ste fungovali v pohode? 🙂

anjelicek26
4. júl 2022

@lenik223 nechali ma v nemocnici 5 dni, ale ja som potrebovala aj transfuzie krvi a zeleza, kyret robili kvoli masivnemu krvacaniu (nakoniec zasivali aj maternicu)... takze asi zalezi od dovodu, preco to robili... po "normalnom" kyrete na vycistenie pustaju ten den domov... a byt unavena je normalne, mas sa poriadne setrit.

anavixy
4. júl 2022

Samozrejme, je to pekny zasah do tela, urcite to vycerpa a zasluzi si patricny oddych a setrenie. Nerobili ti ho v celkovej anestezii?

lenik223
autor
4. júl 2022

@anjelicek26 budem mať normálny, len som chcela vedieť ako to zvládali ženy, ktoré šli ešte v ten deň domov. Doktori hovoria že má pustia po zákroku domov a jedna sestrička má tu skoro vykricala, že kde chcem ísť domov, kde sa ponáhľam, nech zostanem do zajtra😃

lenik223
autor
4. júl 2022

@anavixy ešte mi ho len budú robiť, len by ma zaujímalo či je žena potom taká "mimo" ďalšie, alebo to za tých pár hodín už bude v pohodke 😊 veď viem že únava bude, ale či sa budem vedieť hýbať aspoň 😃

jaskolka
4. júl 2022

@lenik223 ja som absolvovala po MA, ráno ma prijali, poobede som šla domov. Nemala som nijake extra problémy, samozrejme som sa šetrila, nie ze na druhý deň ísť. behať maratón
Ale fungovala, hybala som sa normálne

cihlicka1990
4. júl 2022

@lenik223 ahoj, mne robili 4 týždne po pôrode. Pustili ma až na druhý deň, nechali si ma tam ma pozorovanie kvôli prípadnému krvácaniu lebo viac skrabli. Že to sa občas stane🤷‍♀️ Cítila som sa trochu unavená ale bolesti žiadne.

modraslamka
4. júl 2022

rano ma cistili, poobede okolo 14tej ma pustili domov...nebol dovod ostat dlhsie. Citila som sa fajn. Len netreba uz hned sa plasit ale normalne fungovat.

anavixy
4. júl 2022

@lenik223 aha, no tak ako po zakroku v CA, urcite nechod hned nieco namahave robit, proste oddychuj podla toho, ako sa budes citit, neda sa to asi vseobecne povedat 🙂

evkamotka
4. júl 2022

Isla som v ten den domov len vdaka reverzu. Normalne sa chodi na druhy den (kvôli poisťovni). Tak je to v ba ruzinove.

A mne bolo dobre, no pani z vedlajsej postele bola na srot odpisana. Ta sa ziadny reverz podpisovat nechystala. Pytas sa velmi individualnu vec. Nikto ti tu nepovie ako ti bude po narkoze a ci budes mat bolesti

marianarem
4. júl 2022

@lenik223 Mozes ist domov aj v ten den, ja som isla. Ale treba si dat kludovy rezim. Ja som to podcenila, citila som sa super, tak som hned nabehla do roboty (nemala som to po porode, ale kvoli pohybu na maternici).. No a tak som ochorela, ze 5 dni teploty 39, uplne odideny hlas, potom sa pridruzila aj bakterialna infekcia, takze ATB. Druhykrat som na tom bola po MA a uz som si dala pozor a oddychla som si.

seva22
8. júl 2022

@lenik223 mna pustili o dve hodiny domov…ale nemala som ziadne bolesti,ani somnekrvacala velmi,z narkozy som sa prebrala este ked ma len prevazali zo saly ma izbu,a ani mi nebolo zle,netocila sa mi hlava,nic…

kallanchoe
8. júl 2022

@lenik223 robili mi ho 2 krát...doobedu som prišla,vyšetrili urobili zakrok....po zákroku som hodinu pospala,po ďalšej hodine,alebo dvoch som šla domov....poobede som bola doma😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre