Mám bolesti v brušku. Nemôžu to byť posličkovia?

missynka1988
20. júl 2011

Ahojte mamicky chcela by som sa vas opytat posledne dva dni mam bolesti v brusku ako keby som mala dostat menštruaciu napadlo ma ci to nemožuu byt posličkovia zajtra sice idem k lekarovi ale chcela som sa spytat aj na vas nazor dakujem a prajem pekny sice upršany dnik 🙂 🙂 🙂 🙂

katushka16
20. júl 2011

ahoj ak máš také pobolievanie,tak už dlho drobček nebude v brušku🙂však zajtra ti dr povie viac-ak dovtedy samozrejme vydržíte🙂

danusa21
21. júl 2011

katushka, tak to si ma potesila, lebo ja som uz vcera v noci mala menstruacne bolesti kazdych5 minut pocas 1/2 hodiny a potom to ustalo, ale podbrusko uz mam citlive aj po toalete 🙂

evvkaa
21. júl 2011

ja zazivam tiez take bolesti mam citlivejsie aj podbrusko uz to je tak par dni a stale sa to stupnuje aj tebe?ja idem k lekarke az v pondelok ani by som nemala obavy ale som po 2 cisarskych a teraz bude treti aj mi tvrdne brucho niekolko krat denne

aduskatt
21. júl 2011

no, dva tyzden pred porodom to poslickovia byt mozu🙂)

lehotka
21. júl 2011

no ja mam take bolesti kazdy tyzden od 27 tt 😖

majuska.f
26. júl 2011

ahoj ja som v 25tt a tiez mam sem tam taky pocit akoby som mala dostat menstruaciu,ale potom den na to nic, ale kosti pri posve ma sem tam bolia.

lucka1987
26. júl 2011

aj ja mam take bolesti.. trvaju par sekund, citim ich ako pri menstruacii, a citim ich zhruba dva krat za den... 😅 neviem ci mozu byt poslickovia aj 5 tyzdnov pred porodom 😅

kmetulec
27. júl 2011

Poslickovia mozu byt aj tych spominanych 5 tydnov pred porodom,je to priprava na porod.Pokial nie su bolesti velmi silne a caste,teda pravidelne,pekne si pri poslickoch mozte nacvicovat dychanie,zatial v klude a v pokoji doma.Pekne prezitie poslednych tyzdnov pred porodom prajem

skejla
27. júl 2011

ja som citala ze poslickou uz maju niektore zeny aj v 7 mesiaci, mne tiez pred mesiacom tvrdlo brucho a mala som bolesti a teraz uz nic a do porodu mam neakyh 6 tyzdnov tak neviem kazda to ma inak.

tepka
20. sep 2013

ja to mam teraz 1x asi 3hodky ma to bolelo....hm ale som len v 25tt

jarmila82
22. sep 2013

Ahojte.tak ma napadlo...vravi sa,ze nejaky cas pred porodom vam klesne brucho.moze nastat porod,teda kontrakcie aj bez klesnutia brucha?

giovana28
20. jan 2014

ahojte babenky.Ja viem hlupa otazka,ale co su to poslickovia?

klh013
20. jan 2014

posličkovia su "predzvest porodu", su to take slabe ako keby kontrakcie a mozu byt aj par tyzdnov pred porodom

michaelafenclova1
25. feb 2014

No ja sim bola dnes na kontrole, a od rana to mam. Bolesti kazdych 5-10minut. A termin mam v sobotu. Uz to asi pride ci?

malamonika
31. mar 2014

ahojte mam dva dni do terminu a ties ma take pocita este ma aj boli hlava a mam taky pocit na zvracanie 😒 dojim sa ze budem prenasat zatku nemam este uplne skratenu ale dufam ze to coskoro pride .....mate s tym niekto skusenosti?
🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre