Mohla to byť plodová voda?

ewinecka
22. júl 2014

ahojte, potrebovala by som poradit, som v 39t,a stala sa mi taka vec, ze ako som isla dnes z poradne domov,kde vsetko bolo v uplnom poriadku - ctg a prietoky, zrazu som zistila, ze mam mokre leginy z vnut.strany stehien asi do polky a teda zacala sa dilema, ci mi neodtiekla plodova voda... ale ked som prisla domov, gatky som mala uplne suche, takze nechapem, je pravda tiez ze som necikala asi tri hodiny ale to by som tiez mala mokre... takze absolutne nechapem co to mohlo byt.. raz sa mi stalo nieco podobne, kedze som mala cele tehotenstvo problemy s kvasinkami,pouzivala som rozne vag. tabletky ktore sa cez noc rozpustia a potom vytekaju a raz rano som sa na taky podobny pocit mokra zobudila, tiez ma to vyplasilo, ale doktorka povedala, ze to bolo iba z tych tabletiek, tak zareagovali, teraz nemam ziadne...mali ste niekto podobnu skusenost? dala som si hned vlozku ale nic cely den.

katarinamarkova
22. júl 2014

🙂 v podstate mohla, mne tak plodova voda - odcikavala - asi dva dni pred porodom kusocek a potom suuuuup o dva dni cela ako som vecer stala z postele, len mlaka za mnou 🙂

katrinka8
22. júl 2014

@ewinecka - ahoj, mne napadlo, ze ci si sa nemohla spotit, kedze teraz je tak velmi dusno (aspon u nas teda), kedze pises, ze gatky si mala suche....

bronia13
22. júl 2014

ja som sa rano zobudila a som bola trosku mokra (to len tak mozno za stamperlik zo mna vytieklo) , potom som bola u dokiho a vraj to nic nie je 😉 , na druhy den to iste tak som volala a vravia tak prid na planovany cisarsky, pytaju sa ci mam kontrakcia a ja ze nie, a ked mi ich merali tak boli 2 minuty od seba - ani som nevedela ze rodim...

ewinecka
autor
22. júl 2014

@katrinka8 to asi ne,citila by som to aj inde, aj ked bolo pekne dusno.

ewinecka
autor
22. júl 2014

@bronia13 to vazne?haluz...to je to ze nechcem zbytocne panikarat,nedava mi to cele logiku.

ewinecka
autor
22. júl 2014

@katarinamarkova a sla si hned k lekarovi ked ti vtedy iba kusocek odtiekla?nechcem ublizit babatku ale ved ked odtecie ma toho byt vela a neda sa to zastavit.

lulu369
23. júl 2014

@ewinecka Mne pri dcérke plodová voda odtekala okrajovo celý týždeň...No keďže som mala do termínu viac ako 2 týždne tak ma nechali v nemocnici, napichali antibiotikami a sledovali malinkú. Po týždni mi začali kontrakcie a ja som nakoniec porodila s plodovou vodou (teda praskla mi tesne pred pôrodom) 😉

katarinamarkova
23. júl 2014

@ewinecka nie nesla, manzela na telefone, taska zbalena nachystana pred dverami.....vsetko v pohotovosti, ale bez paniky som si doma oddychla este tie dva dni 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre