Odtečenie hlienovej zátky

lenustek52
20. nov 2022

Ahojte dievcata, ako u vas vyzeralo odtecenie hlienovej zatky? Isla postupne alebo nie ? Mam pocit ze mi od 4:00 zacala odtekat ale postupne Je to ako vytok ale ruzovej farby. Nemoze to by plodova voda ze? To by bolo o dost tekutejsie a silnejsie? Som prvorodicka a som z toho mimo

dadka128
20. nov 2022

@lenustek52 mne odišla naraz hustá naružovela želatina 😅😅😅

mamamasama
20. nov 2022

@lenustek52 môže byť ružová, alebo pokojne aj tmavšia. Je to také husté. Mne však odišla 2 týždne pred pôrodom

petamich
20. nov 2022

ono to naozaj vyzera ako zatka resp. je to takej tuhsej hlienovitej/zelatinovej konzistencie, mne odisla naraz a potom este som mala jemne slizovity vytok akoby zostatok - porodila som o dva dni

plodova voda moze odtekat aj postupne ale to je naozaj voda voda

jeanne14
20. nov 2022

Zatka mi odchádzala postupne dva týždne, v deň pôrodu dosť veľký kus. Ale bolo to fakt ako hlien, hustý ťahavý.

bluemoon24
20. nov 2022

@lenustek52 vytok ruzove barvy neni hlenova zatka, ale plodova voda! Dej si vlozku a az ji budes mit vlhkou, bez do porodnice.

viky_21
20. nov 2022

Mme odisla naraz. Bola taka az tmavoruzova-hneda. Fakt ako zelatina. To sa neda s nicim inym pomylit podla mna 😅

sendyle
20. nov 2022

@lenustek52 každá to ma individuálne.
Mne naraz išla zátka bola taka žlto zelená ale mne sa aj hneď začali kontrakcie. Ktoré som si merala.
A ktomu mi zevraj aj odtiekla plodová voda ale kedy to neviem 🤣lebo keď som už bola v nemocnici ze kedy vám odtiekla voda ja ze ešte neodtiekla lebo ze nemám už necíti žiadnu 😁doteraz neviem ze kedy

lenustek52
autor
20. nov 2022

@petamich ono ja by som to prirovnala skor k takemu vodnatejsiemu lubrikantu Ze to nie je ako ked mi cvrkne ale skor ako ked som mavala ovulaciu Len je toto ruzovej farby 🤷🏻‍♀️

lenustek52
autor
20. nov 2022

@bluemoon24 dala som si cistu vlozku ale mam pocit ze ta intenzita sa zmiernila od tej 4:00 rano Uz dlhsie mam cistu vlozku a nic sa nedeje 🤷🏻‍♀️

bluemoon24
20. nov 2022

@lenustek52 tak uvidis. Me se stalo to stejne a do 24h mi zacly kontrakce. Ve kterem jsi tydnu? Drzim pesti 🙏🏻🥹

patha155
20. nov 2022

Chod ked tak do nemocnice s vlozkou. Urobia temesvaryho test. Naleju na vlozku roztok a ak sa zafarbi, je to plodova voda. Minimalne mas istotu. Zatka je fakt zatka.

majka879742
20. nov 2022

@lenustek52 mne odišla naraz rano okolo 1 a pred pol 5 zas zacala pomaly plodová voda a porodila som 23:58... Niekomu odijde cela, niekomu po kuskoch 🤷

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre