Platí sa epidurálku?

8. nov 2021

Ahojte platí sa v starej a v novej nemocnici za epiduralku?
Keď ano koľko ?
Ďakujem 🙂

marci77
8. nov 2021

v ktorom meste?
co je stara a nova nemocnica?

v statnych nemocniciach sa za epiduralku neplati.
pred porodom si musite vybavit poucenie na anesteziologickom oddeleni
a ak pridete do nemocnice tak, ze uz ste otvorena na viac ako 6cm, vtedy vam uz epiduralku nepodaju

autor
8. nov 2021

@marci77 zabudla som uviesť 🙂 jedná sa o Košice , známa pred rokmi platila tak neviem ako to je teraz

surama
8. nov 2021

Ja som mala vybavene papiere, ale nespominali nic, ze budem platit. Nakoniec mi ju nepodali...vyhovorky, ze sa zastavi porod..ze mam slabe kontrakcie..ze tam nie je anesteziolog...Ale tak zmakla som to aj bez nej 😃

miskamicha
8. nov 2021

Ak sa mozem opytat kedy mas TP a kde planujes rodit?

autor
8. nov 2021

@miskamicha stred decembra, no pôvodne som chcela v starej nemocnici ale je covidova tak asi nová

kristella
8. nov 2021

Ahoj, v štátnych nemocniciach je epidurálna analgézia k pôrodu hradená zdravotnou poisťovňou, tuším v 2018 to zaviedli. Dovtedy sa doplácala.

miskamicha
8. nov 2021

Och no.. ja som chcela tiez,termin mam 27.12. A nevies ci lekar zo starej by prisiel odrodit do.novej?

loginexistuje
8. nov 2021

v statnych sa neplati ale nemusia ti ju podat ak budu vytazeni anestesiologovia kvoli covidu (co teda su dost vytazeni teraz a bude to horsie najma v ciernych okresoch)

miminka91
8. nov 2021

@loginexistuje presne to som chcela napisat. ako je to s nou tazko, lebo nie zakazdym ak si o nu poziadas, ti ju daju alebo lepsie povedane stihnu dat v tens pravny cas, aby zabrala tak ako ma

domka222
8. nov 2021

@marci77 no neviem, neviem. Ja som prišla na viac ako 6cm a dali

marci77
8. nov 2021

@domka222 tak asi ako kde .... vraj by to mohlo spomalit porod
.....a kym by prisla anesteziologicka, ze tiez to trva aj pol hodinu ....kym by to zaucinkovalo .....takze rozne argumenty pouzivaju porodnici

mne vzdy stihli pichnut ....aj ked druhykrat som aj lutovala, lebo potom ma hrozne bolel chrbat asi este aj tyzden (asi uplne netrafila dobre miesto anesteziologicka)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre