Pohyby bábätka pred kontrakciami

lenka9617
6. jan 2020

Ahojte 🙂 otázočka na ženy, ktoré už majú odrodené. Pred tým ako vám odtiekla voda alebo začali kontrakcie, ako sa správali bábätka v brušku? Počas dňa som mala jemne menštruačné bolesti ale nebolo to pravidelne ani silne. Pred 3 hodinkami som si ľahla spať a malý sa začal strašne tlačiť dopredu aj dole a mám pocit že je úplne všade. Stále cítim, ako sa pučí.

miadi
6. jan 2020

@lenka9617 cim blizsie k porodu tym mensie pohyby Nebolo uz moc miesta.. rodila som v TP +4dni 37h od zaciatku kontrakcii do porodu. Pohyby som uz dako necitila. Iba na monitore sledovali srdiecko babatka ci je ok. Pozeram ze si v 40tt uz to nebude dlho trvat.

lenka9617
autor
6. jan 2020

@miadi v piatok mám termín 🙂 to že sa menej hýbe som si zvykla a doteraz to bolo v poriadku len odkedy som šla “spať” sa hýbe až veľmi. Tie pohyby sú silne a bolestive. A stále mám take napäté brucho lebo cítim že je niekde vpredu.

miadi
6. jan 2020

@lenka9617 nejedla si nepila nieco sladke?

bibih
6. jan 2020

Ahoj. Popravde, ja ani neviem ake boli pohyby. Ale tusim skor ich bolo stale menej. Ked zacinali bolesti, pohyby zacali ustupovat. Alebo som sa len sustredila na tie bolesti a nevnimala zvysok? 🤔🙈 Kazdopadne, ked je nieco inak, vyzera to na spustajuci sa porod a drzim velmi silno palce, nech to ide sup sup 🙂

miadi
6. jan 2020

Technicky ked sa blizi porod babo by sa malo posunut dole do porodnych ciest a hybat sa menej. TP mas v piatok .. tak tie pohyby nemusia nic znamenat. Kym nemas kontrakcie Tak si pekne pospi.

nika4495
6. jan 2020

No ja som rodila o 6 týždňov skôr a mňa stále bolievalo v podbrusi aj kríze ale vraj všetko bolo v poriadku ale cca 4 dni pred tým má naozaj strašne bolelo v podbrušku taky tlak mala som problém kráčať aj nasadnúť do auta a vystúpiť. Potom mi odtiekla voda a potom už pohyby cítiť ani nebolo. Pred pôrodom som mala strašne tlaky dole ako keby som cítila ako zostupuje hlavička ale ja som mala našťastie dobrý pôrod 🙂

lucy0807
6. jan 2020

@lenka9617 ahoj, ak sa ti zdá, že sa hýbe nejako divoko, tak určite skoč do pôrodnice, na pohotovosť...nechcem strašiť ale môže to znamenať aj niečo zlé..sama musíš vedieť, či sú tie pohyby ozaj zvláštne

81anina
6. jan 2020

Vecer o 6 mi riadne tvrdlo brusko a citila som slabe bolesti ako na ms v podbrusku.Lahla som si a preslo to.V noci som sa zobudila na to ako sa maly silno mrvi a hned nato mi praskla plodova voda a uz sme bezali 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre