Pomohol vám sex na vyvolanie pôrodu?

26. dec 2021

Ahojte,.pomohol vám sex na vyvolanie pôrodu, tak že večer ste mali sex,a ráno ste už išli na pôrod?alebo aká kombinácia vám pomohla?

marrilyn
26. dec 2021

My sme stihli sex rano a poobede mi praskla voda. Ale maly sa nakoniec narodil akutnou sekciou 🤷🏻‍♀️

ninka123
26. dec 2021

Takto jednorazovo neviem, my sme to riešili 5 dní 😄

20erika07
26. dec 2021

Nie nepomohol

petamich
26. dec 2021

nepomohla mi ani svatena voda 🙂

vilma7
26. dec 2021

Sex a ani nič iné nepomohlo. Dieťa sa narodí, keď to uzná za "vhodné" 🤪

pininka1
26. dec 2021

Poznam take pary, co im to pomohlo, mne nie, mne zacali kontrakcie ked som vypila skoricovy caj.

xjakubikovak
26. dec 2021

Áno, hodinu po začali kontrakcie

nevenka
26. dec 2021

Ja som sla na vyvolavanie v ten den poobede, ked doktorovi zacinala sluzba, dohodla som sa s nim, mala som problemy s tlakom, tak odporucil cim skor uz. No a na obed sme sa najedli, dcere pustili rozpravku a sli na to. Potom ma muz odviezol do nemocnice. Cakali sme na doktora a vecer o pol 9 mi pustili vodu a o 45 minut bol drobec na svete. Neviem, co pomohlo. Mozno aj to, ze som bola uz tretorodicka a otvorena na 3. Bolo to 9 dnj pred terminom.

cimage
26. dec 2021

Dieta si vyberie kedy chce na svet a je mu jedno co mas sex, stiplave jedlo, prechadzku, skoricu, ide skor o nahodu.

marci77
26. dec 2021

skor nie .....ja som skusala aj chodenie po schodoch, umyvanie okien a pod.....nic
aj druhe dieta som rodila po termine ....asi genetika🤷🏻‍♀️

sima1415
26. dec 2021

Nie , ani iné "overené" metódy :D

roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
11_martina
27. dec 2021

Mne pomohla dva dni pred termínom dlhaa prechádzka a potom večer sex a za dve hodiny začali kontrakcie 😁takže ja si myslím že to pomohlo

anariama
28. dec 2021

Áno po pol hodine v 41tt praskla voda a vypila som veľa čaju z malinových listov. Pôrod prebehol so 2hodín a to som bola len na 2cm ked sme prišli do pôrodnice..určite odporúčam ten čaj..no pred tým som aj vyumývala podlahu po kolenačky a skákala jemne na fitlopte , keďže chceli vyvolávať na druhý deň😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre