Pôrod v Ružinove - klystír a partner pri pôrode

dvetinky
19. sep 2016

Ahojte dievčatá, tie čo ste v nedávnej minulosti rodili v Ružinove, prosím Vás robili Vám klystír? A ak ste mali partnera pri pôrode, od kedy mohol byť s Vami? Ďakujem.

medovka14
19. sep 2016

@dvetinky ahoj, ja mam práve 5 týždňov od pôrodu v Ružinove 🙂 miesto klistiru som dostala čipky a potom pustili aj muža za mnou 🙂

agathachristie
19. sep 2016

Klistir nie len cipok. Partner od 3 cm otvorenia.

jana_eyre
19. sep 2016

3x som rodila v ruzinove, naposledy pred dvoma tyzdnami.. Nikdy som nedostala klistir, len cipky, pred inudkciou 3 postupne.. Partner mi bolo povedané ked sa otvorim na 4, tak aj bolo..

dvetinky
autor
19. sep 2016

Ďakujem, ten čípok predpokladám má spôsobiť to "vyčistenie". Prepáčte, pýtam sa už ako blbá, ale už ide stres. 🙂

agathachristie
19. sep 2016

@dvetinky ano das si to, pockas a pojdes na wc. nic hrozne.

loginexistuje
19. sep 2016

@dvetinky potom ten poplatok za partnera pri porode je tusim 30 EUR a plati sa dolu v pokladni ... treba to mat zaplatene inak ho nepustia, pokladna by mala fungovat nonstop

emily0412
19. sep 2016

A baby tak v casovom rozmedzi to kolko trva kym pustia partnera? Polhodina? Hodina? Budem mat zazmluvneneho gynek.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre