Pozrite si záznam z pôrodu z cudziny

maca_p
28. aug 2013

i takto sa to da. special doctor https://www.facebook.com/photo.php?v=4913448909...
neostane jedno oko suche po vzhliadnuti. skoda, ze som to nevidela pred prvou sekciou 😉

warholette
11. sep 2013

@tova jediny, kto robi hanbu amerike, si ty. nechapem, ze zena a matka ako ty, co tvrdi, ze je tu uz dvadsat rokov, ma stale tak obmedzene myslenie, akoby skutocne nikdy neprekrocila prah svojej rodnej dediny. preco sa hned znizujes k urazkam a nadavkam? preco sa jej vyhrazas, ze ju zablokujes? neviem, o co ti ide. vobec nechapem taketo spravanie na verejnosti. len zato, ze s tebou niekto nesuhlasil? wow.

tova
11. sep 2013

@majulienqa vidim ze trish31 nespi 🙂 chytas sa teraz kazdej slamky. Ti mam rozpisovat ze aj ta statna sa rozdeluje podla prijmu a niekedy aj ked ma niekto statnu tak doplaca minimum? Aj to ti napsiat, ze je xxx druhouv sukromnych poistiek , pri vacsine sa doplaca, ale su aj take, kde je porod hradeny 100% . Ja neviem ci teraz tahas nejake info zo mna lebo si to nevies sama za 10r. zistit, alebo ti ide o hadku?

tova
11. sep 2013

@warholette este raz si precitaj prvy prispevok od majulienqua ktora sa zaregistrovala len dnes a tato tema je jej prva diskusia kde prispela a hned aj z urazkami.

majulienqa
11. sep 2013

@tova-platis za poistku aj ty,tak zadarmo to predsa len nieje aj ked mas poistku-ty pises,ze si to mala zadarmo..o hadku mi vobec nejde,pre mna debata s tebou skoncila lebo ty dokazes len urazat a bezdovodne...toto mi doslo a tak som sa zasmiala lebo mi to len dokazalo to,ze tu trepes bludy a nikto ti to neberie,ak chces svoju rodinu krmit hlupostami tak to tak dalej rob...nedalo mi napisat na tie tvoje prispevky...A ako som aj predtym napisala,prajem ti len a len to najlepsie,nikdy by som neklesla na tvoju uroven.Dakuj Bohu za to,ze mas moznost zit v krajine,kde mozes mat vsetko,co si len zaziadas.Tu sa vsetko da,pokial sa chce ale nieje to zas "Lala land".A nezaregistrovala som sa "dnes",dakujem...Preto,ze si tu zaregistrovana 2-3 roky a schovavas sa za nickom mas pravo tu nadavat ludom do pi* atd?Ja som ti nenadala do nicoho ale podla toho co si tu pisala to vyzeralo na to,ze to tu mas zadarmo z "nasich" dani lebo takto si to tu vsetko opisovala,tak som sa ta na to opytala!

majulienqa
11. sep 2013

Idem si lahnut a budem sa modlit za to,ze uz mi nenapises! A za to,ze tu zacnem mat vsetko zadarmo! :D

tova
11. sep 2013

@majulienqa som prekvapena ze tato tema alebo aspon cast este neni zmazana. Asi maju admini dovolenku. A ty dievca uz 1 den mi pises a vykrikujes ako si so mnou skoncila a pridavas kazdu pol hodinu nove komentare. Sprav si v tom jasno. Ked tak velmi tuzis po niecom zadarmo, chod na par lekcii k tvojim susedom z juznej ameriky. Tak a teraz som tu skoncila JA! 😀

maca_p
autor
11. sep 2013

zaujimave, ze temu som dala vymazat a furt fici...
ale ked som napisala jeden rispevok aj ked bol k teme, zmizol z plochy do 10 minut. cim to bude??? 😝

majulienqa
11. sep 2013

😎

helencek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankagm
12. sep 2013

sedláčky choďte sa hádať inde....fakt trápne...každá sa vyťahuje vysokou školou- pritom takto úboho komunikujete ☹

tova
18. sep 2013

http://ireport.cnn.com/docs/DOC-1036147?sr=fb09... kym sa maly chlapec preberal z narkozy po opracii dr. zasila dieru na plysakovi vlkovi ktoreho si chlapec doniesol so sebou do nemocnice, chlapec sa o nho potom staral. dala mu leukoplast, a vsetko ako po operacii. Uz predtym detom "operovala" plysakov macov.

digysa
18. feb 2014

@maca_p tema je este otvorena..... 😀 Dobre som sa zacitala....

Mozem aj ja prispiet?
Ako dieta som mala len zle skusenosti v slovenskych nemocniciach. Pre mna to bol zazitok, na ktory nikdy nezabudnem (tajne dufam, ze uz sa detske oddelenia zlepsili) Dokonca aj uraz mojej dcery na Slovensku nebol vobec pozitivny.....bohuzial. Ale pan doktor bol velmi mily a dobry (takze koniec dobry- vsetko dobre). 😉

Ja uz som starsi rocnik a bohuzila si potrpim na urcity standard, takze okrem navstevy zubara by ma do Slovenskej nemocnice uz nikto nedostal. A vobec nepisem o lekaroch, ale o beznych veciach, ktore este stale nie su bezne.
No a deti som rodila v USA, kde bolo o mna dobre postarane, jedlo bolo dobre/zdrave/chutne ale nepamatam si co to bolo, len viem, ze to nebola zbrnda a bolo to chutne. 🙂

digysa
18. feb 2014

@majulienqa kukni, ako sa ti niekto rozcertil 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre