Rodili ste v Ružinove?

bratislava123
16. mar 2012

Zatial nemam nikoho zazmluvneneho. Pri porode chcem mat dulu a po porode by som chcela mat babatko pri sebe aspon dve hodiny (aspon po odvazeni, odsani, ed.). Bude mozne si to s lekarom/mi dohodnut? Ake su Vase skusenosti? Dakujem a prajem pekny den.

dankadina
16. mar 2012

ja som tan odrodile obe baby jednu u dr. orosa a druhu u križka mladšieho, bez zazmluvnenia neodporučam, viac info ip

m.i.r.i
16. mar 2012

https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/porodnica-ruzinov-ake-mate-skusenosti/
mozes sa zapojit do tejto temy..najdes tam toho plno od maminiek, ktore rodili v Ruzinove

ivett1
16. mar 2012

@bratislava123 ahoj, aj ja som tam rodila - obe moje deti😉...skús sa spýtať priamo v téme, na ktorú ti dala link @m.i.r.i

syslica
16. mar 2012

@bratislava123 Ja som tiež porodila oba sysle v Ružinove, bez zazmluvnenia, lekári boli vcelku ústretoví, akceptovali aj pôrodný plán. O tom, či a koľko môžeš mať dieťatko pri sebe po narodení však nerozhoduje pôrodník, ale neonatológ či detský lekár - a stav bábätka, samozrejme. Viac info v spomínanej téme. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre