Rodíme doma

bambino256
27. sep 2016

Ahoj

s manželom bývame v Spišskej Novej Vsi a už dosť dlhú dobu hľadám pôrodnú asistentku, ktorá je ochotná prísť k domácemu pôrodu. Termín môjho pôrodu sa blíži, ale napriek tomu ešte stále hľadám. Mohli by ste mi prosím Vás poradiť tie mamičky, ktoré riešili podobný problém a nakoniec sa im podarilo nájsť pôrodnú asistentku.

Prosím tie mamičky, ktoré majú iný postoj, aby do tejto diskusie neprispievali a nezahlcovali diskusiu svojimi názormi za pochopenie ďakujem.

s pozdravom Zuzana

tutu_1
23. dec 2016

@katka.gzd Katka mne vysvetľovať nemusíš a Sardinke zas vysvetľuješ podľa mojej mienky úplne zbytočne. Veď pozri na základe mojej dobrej nálady, mojich vianočných odmien a jej neschopnosti ma nasrat vydedukovala aky mám charakter 😂😂😂 este aj moj muž sa tu smial a nechápal ako toto niekoho moze napadnúť.

katka.gzd
23. dec 2016

@tutu_1 chcela som aby to tu bolo v pripade, ze by to cital aj niekto dalsi okrem teba lebo vidis ako lahko cokolvek povies moze byt vystrihnute, prekrutene a pouzite proti tebe... Ona podla mna sama potrebuje lieky lebo nezvlada ked s nou niekto nesuhlasi. Samotne vyhrazanie sa na styl "viem kto si" (nevie, ale aj keby..a??? Co mi akoze spravi???) je na psychiatra.. Pri mojom prvom strete s nou som bola tehotna a zranitelnejsia...teraz uz sa len smejem. A po tom coho sa mi dostalo s darovanim tych liekov som par dni lutovala, ze som ich radsej nehodila do kosa... Potom som prestala chodit na konika uplne pretoze na fb su skupiny zamerane na to co ma zaujima so spriaznenymi dusami a tam som sa chodila dobijat. Tu len strata energie... Ale spomenula som si na jej slova jak neporodim ani prirodzene a nieto este doma par dni po porode a (je to nizke ja viem) urobilo mi sakra dobre, ze sa mylila... Dufam, ze aj tebe sa to napriek neprajnikom podari dotiahnut do uspesneho konca

tutu_1
23. dec 2016

@katka.gzd Vies co ja tomuto jednému veľmi nerozumiem ako ludia okamžite záujmu negatívne emócie voči človeku s iným názorom ??! Mám XY známych a kamarátov a majú svoje názory, veľakrát iné ako ja a nie sme nepriatelia. Nikto si nikoho nedobera kvôli tomu. Dokonca aj s mužom mame každý na niektoré veci iny pohľad ale rešpektujeme sa. Úplne sci-fi pre mna 😁
Jasne, rozumiem. Aj mna sko tehulu občas nieco vytočí, zamrzí, lebo som taká akási citlivejšia, ale inak fungujem jedným uchom dnu, druhým von. Je skupina ludi co sa so mnou nebavia, lebo ma nemôžu nahnevať 😄. Aká prajna je tato osôbka 😂. Od klávesnice vedela ako porodis. No nech sa paci. Som rada, ze Vam to vyšlo podľa vašich predstav. A ďakujem, hádam to na druhý pokoj dáme 😍

sardinka336
23. dec 2016

@tutu_1 a ty si v tejto diskusii niekoho ,,iny,, nazor rešpektovala? Tiez nie ...proste robíš to iste čo druhým vyčitaš len teraz v nejakom spokojnom predvianočnom rauši plkáš .....ale nech. Hlavne ze ty od klavesnice vieš aj spolu s katou ako je v porodnici zle a v kazdej na teba čaka mäsiar s chutou rozparat ti brucho. No vidiš...a nakoniec sa ku všetkemu priznala ale tu bude trapošiť ze to neni ona......mala spomenut aj to ako nadavala inej mamičke ze porodi retarda...kludne by to napisala aj tebe keby si s nou v niečom nesuhlasila. Ale to je jedno...ja sa len bavim ako si jej to zožrala aj s navyjakom...lebo ona sama tu ponadavala kde komu. No nechajme to je to stale o tom istom.

tutu_1
23. dec 2016

@sardinka336 Ale áno rešpektovala 😉
Bože žena ty si vážne na zasmiatie, čítam to tu mužovi a ruky mi bozkáva akú ma doma ženu, ze takéto uštipačne, a hasterive by doma nechcel. Ďakujem 😂😂😂
A znova co ma do toho co vy dve spolu riešite ? Nic. Ak chceš riešiť treba napísať tomu koho sa to tyka. Mna to vobec nezaujíma. Ale ze uuuuuplne sme OT nevadí 😁
Bav sa sardinka bav sa my sa tiez bavíme 😂

halminka
4. máj 2017

Ahojte, ak nemáte program na túto nedeľu - 7. mája, v Košiciach sa oslavuje Svetový deň tehotenstva. Na budúce mamičky čakajú prednášky na témy: Pôrod očami dieťaťa, Dula - sprievodkyňa tehotenstvom a pôrodom, Montessori - ako jeden z možných prístupov k výchove, a mnoho iného. Ak bývate poblízku, zastavte sa v HalmiSpace na Hlavnej 21. 🙂 http://halmispace.sk/dentehotenstva

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre