Sekcia v nemocnici v Rožňave

xtremme
26. júl 2018

Maminky ktore ste v nedavnej minulosti rodili sekciou-ale iba lokalne umrtvene v rožňavskej nemocnici(od kedy presla rekonstrukciou t.j.od r.2017),napiste mi prosim ci vam babo bezprostredne po vybrati prilozili telo na telo?lebo na stranke ppisu ze je to po novom mozne..a po akom case ste mali babatko uz pri sebe na izbe po cely den?dakujem

dada91
26. júl 2018

Ja som rodila sekciou v apríli a malého mi ukazali ale len na sekundu. Potom ho zobrali a v ten den mi ho doniesli na prvé priloženie. Narodil sa o 16:10 a doniesli okolo 20:00 aspon co mam na fotke cas. Az na treti den sa ma pytala jedna sestra ci ho chcem mat na noc pri sebe.

xtremme
autor
26. júl 2018

@dada91 dakujem za odpoved☺

dada91
26. júl 2018

@xtremme 😉

xtremme
autor
27. júl 2018

@dada91 a vzala si si ho potom teda na te 3.den uz k sebe na celu noc,ci?

dada91
27. júl 2018

@xtremme Ano nechala som si ho. Brali ho len na vysetrenia a potom vratili späť. Dokonca jedna sestra, ze preco ho skor uz nenechali so mnou ale ho brali. A to vsetko v predposledný den ukazovali aj prebalovanie kupanie asi nemali čas.

xtremme
autor
27. júl 2018

@dada91 no ved to mi je cudne ze az na 3.den lebo na svojej stranke uvadzaju ze po sekcii davaju nastalo babo k mame uz 24hod.po zakroku..tak ale aspon si si aj ty oddychla.a kto ta operoval prosim ta?

dada91
27. júl 2018

Tak neviem asi aj od toho zalezi kedy ta prelozia na normalnu izbu lebo na pooperacnej izbe neviem kde by dali 😀 no Leško s Urbancikovou Zuzanou taka mlada doktorka velmi zlata.

xtremme
autor
28. júl 2018

@dada91 ano,viem presne,ona je velmi fajn☺a napichol ta dr.Varga z Ara,ze?

dada91
28. júl 2018

No popravde ja tam nikoho nepoznam ja som tam len sla odrodit 😊 no skor mi prisiel ako daky ukrajinec tak neviem 😂 ci sa mýlim

dada91
28. júl 2018

@xtremme a ty mas planovanu sekciu?

xtremme
autor
28. júl 2018

@dada91 ano, v auguste.Rodila som tam pred 8rokmi sekciou-spinalka no ale od vtedy sa vela mohlo toho pomenit☺

dada91
28. júl 2018

Ja som nemala planovane ale porod nepostupoval ako mal, takze vsetko bolo narychlo a bola som rada, ze uz to mam za sebou po tolkych hodinách 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre