Skončili mi šestonedelie a stále slabo krvácam

bebe99
30. apr 2020

ahojte v utorok mi skončilo šestonedelie no ja stale slabsie krvacam a teraz somzacala mat aj miernu bolest v podbrusku...kontrolu u lekarky mam až 12. mala by som ist na pohotovost? je slabsie krvacanie po sestonedeli ešte ok?

titla
30. apr 2020

Ja som spinila este 7 tyzdnov po porode. Na kontrole mi lekarka povedala, ze vsetko je o.k. O tri tyzdne na to som dostala klasicky menzes.
To sestonedelie netreba brat doslova, su zeny, co krvacaju 3 tyzdne, su zeny co viac.

evkakozickova
30. apr 2020

@bebe99 ja som tiež dosť dlho spinila potom to na dva týždne prestalo a dostala som normálne menzes

ivangeline
30. apr 2020

Ja som si myslela, že je to 600nedelim a bola to už prvá menštruácia... A po nej ovulácia a ja zas tehotná... Takže nebola by som si istá, že je to len čistenie po pôrode. Môže to byť prvá slabá ms.

lija22
30. apr 2020

moje sestonedelie bolo skoro bez krvacania ( sekcia) ale zato po sexe casto cosi vyslo akrvacala som aj den dva. kazdopadne gyn ze vsetko ok, ale zacala som uzivat gynex a zda sa ze sa vsetko urovnalo.

mirkastevko
11. sep 2020

Ahojte baby koľko týždňov ste mali to šestonedelie ktoré ste bo cisarskom? 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre