Špeciálne odporúčanie od psychológa na pôrod cisárskym rezom

anonymna
4. okt 2014

Stretli ste sa s týmto odporúčaním?S gynekológom sme preberali predchádzajúci pôrod a keď som sa mu vyrozprávala,odporučil mi navštíviť psychológa s tým,že ten mi vie napísať špeciálne odporúčanie pre sekciu a gynekológ ma nebude mať problém už na základe tohto odrodiť(povedal,že už má skúsenosť a primár to odklepne).Neporadíte nejakého psychológa v Hlohovci a okolí prosím?Ľudského hlavne.

kaktusik
4. okt 2014

@anonymna akoze inac by ta nechali rodit normalne? Podla mna to je aj na dohode s lekarom, ktoreho si vyberies k porodu. Dnes sa podla mna cisarsky robi takmer kazdej druhej tehotnej, aj bez odporucania psychologa.

anonymna
autor
4. okt 2014

@kaktusik No ved to,ze jeho som si k porodu vybrala,ale potrebuje papier pre primara,kt.schvaluje vsetky sekcie.

leporeloo
4. okt 2014

@anonymna no ja pokiaľ viem tak také odporúčanie musíš mať od psychiatra, nie od psychologa. A musí ti to odobrit primár, keďže to bude plánovaná sekcia. Ale ak chceš niečo robiť s traumatickou skúsenosťou s pôrodom tak je fajn ísť za psychologickou....

kaktusik
4. okt 2014

@anonymna ahaaaa, to som nevedela ze to je takto...

apollo13
4. okt 2014

@anonymna no ta sa museli doktori pekne vyblaznit pri prvom porode ked ti sposobili taky zazitok....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre