Vaše skúsenosti s pôrodom v Banskej Štiavnici

kikus111
21. nov 2011

🙂 Ak mi viete poradit alebo nieco viacej napisat o porodnici v banskej stiavnici tak vam bude vdacna ja mam termin 6 februar 2012 a chcela by som vass ktore ste boli rodit v BS poprosit o niake info o nemocnici dakujem Kristina

mouse33
29. nov 2011

Ahoj Kikus,
ja som rodila v BS a bola som maximalne spokojna, urcite odporucam, a ak sa rozhodneme pre dalsieho drobceka urcite to bude opat BS, je tam super personal, pohodova atmosfera, prijemne priestory, ja mam teda velmi dobre spomienky. Bola som s manzelom v apartname a bolo to super, vlastne so vsetkym mi pomohala, resp. niektore veci robil uplne sam a ja som si mohla odychnut po tom narocnom ale prenadhernom okamihu. Strava bola tiez uzasna, urcite nevahaj, myslim si ze budes spokojna. Ja som sa rozhodovala na poslednu chvilu ale nelutujem.
Len som teraz niekde zacula, ze vraj porodnicu maju zatvorit, neviem ci je to kacica, alebo realita.

mj30
29. nov 2011

Ahoj ja som tam rodila teraz v juli a bola som velmi spokojna ak sa tam rozhodnes ist rodit tak tam treba absolvovat ku koncu poradnu to sa tam caka trosku dlhsie ale inak pohoda primar je uzasny a ostatny doktori tiez sestricky su tiez vacsinou v pohode a je tam moznost mat apartman co je tiez velka vyhoda ak chces ist s partnerom. Takze zhrnutie vrelo odporucam 😉

katren
29. nov 2011

@kikus111 naco si budem citat a pytat sa v diskusii priamo https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/porodnica-banska-stiavnica-ake-mate-skusenosti-vy/ ked si mozem zalozit otazku..... 😠

aamelia
28. apr 2012

Ahojte, - nebola som spokojna.
mozno neskoro odpovedam na dotaz, ale rada by som prispela. Ja som rodila pred pol rokom v BS a sice kedze som prvorodicka, tak ju nemozem porovnat s inymi porodnicami/nemocnicami ale nadsena ako ostatne mamicky nie som. 😒
Personal - myslim niektore sestricky neboli az tak super + jedna hlucna pani sanitarka tam pravidelne robila rozruch, takze klud po porode nehrozil. Vobec som neostala na sale a vobec mi po porode nepriniesli maleho k prsniku. Nemali na to totiz cas ale najskor si myslim, ze si niektori ludia davaju pozor na rodicky z BS a rodicky mimo BS. Bohuzial mala som smolu ze som z tohto mesta a ludia sa tu poznaju ...
Po tyzdni som musela ist s malym do nemocnice do Ziaru nad Hronom na novorodenecke a tam bol personal a lekari uplne ukazkovi a aj tymto sa im este raz chcem podakovat + jedlo tam bolo jedle, nie ako v BS.

smarianka
7. máj 2013

Ahojte, no ja mám 3 synkov a každého som rodila inde, ten najmladší má rok narodil sa nám v Bš,ale nebola som spokojná.
Nerodila som na sále,lebpo tam bola iná mamička, bola som na ošetrovni, neležala som po pôrode 2 hod. ako sa má a hneď som šla pešo na izbu, zle ma zašili a tak ma o týždeň museli operovať zas. Malý bol pridusený a modrý, nemajú tam novoroden. odd. Ako píše pani predo mnou na nič tam nemajú čas a je to tak, že sa tam rodičky delia a majú potom k nim iný prístup. Pán primár nebol milý a ústretový nik mi nič nevysvetlil. Jediné som bola spokojná s dulou a tú pani naozaj môžem len pochváliť a odporučiť,žena na svojom mieste.
Už by som tam nešla a nepustila tam nikoho na kom mi záleží.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre