Vyvolanie pôrodu

motogirl699
4. okt 2022

Mamičky, skúšali ste nejaké "babské rady" na vyvolanie pôrodu? Čo vám zabralo a ako dlho po tom vám začal pôrod?
Za každú radu ďakujem, už som zúfalá 🙈😅

veronika3110
4. okt 2022

@motogirl699 skúsila.. a nie nejaké, ale všetky a to myslím naozaj všetky naraz :D nepomohlo.. viem, že to chceš mať za sebou, ale počkaj na správny čas 🙂

terez246
4. okt 2022

@motogirl699 Začala som skúšať pred termínom pôrodu všetko (okrem extrémov aka. ricínový olej) a zabral až sex, 9 dní po termíne, teda deň pred vyvolávačkou. 😂 Voda mi odtiekla asi 4 hodiny potom. 😊

cutinka2
4. okt 2022

@motogirl699 U nas taktiez zabral sex, 9 dni pred terminom, mala sa narodila do 7,5 hodiny 🙂 drzim palce

xena0
4. okt 2022

Kamoške čo prenášala tiež pomohol sex, ja aktuálne tiež zvažujem skúsiť to 😁 lebo termín som mala včera a stále nič

ivs97
4. okt 2022

Ja som si dala pizzu s chilli omáčkou a trochu som sa pri filme pohupovala na fit lopte.. Za 3 hodiny začali kontrakcie 😁

bluemoon24
4. okt 2022

@motogirl699 ja jsem zacala chodit prochazky rychlou chuzi + jsem nasla na youtube “how to induce labor naturally” video na fitlopte a 2 dny na to jsem zacala rodit. Ale byla jsem uz 39+4tt tak nevim jestli to pomohlo nebo by to prislo aj samo 😅😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre