Začal vám druhý pôrod rovnako ako prvý odtokom vody?

sharlotta
13. okt 2013

Zacal druhy porod tiez odtokom plodovej vody, alebo prisli najprv kontrakcie?

nikush
13. okt 2013

nie, pri prvom vyvolavacka, pri druhom odtiekla plodova voda, ale v zasade dcerka vysla skor ;)

kacatko
13. okt 2013

Ahoj, mne prvé dva pôrody začali rovnako, celý deň stupňujúce sa kontrakcie, večer pôrod a teraz pri treťom mi postupne odtekala plodová voda celý deň i noc (to som už samozrejme bola v nemocnici), čakali, že začnú kontrakcie ale nezačali tak na druhý deň ráno mi dali vyvolávačku a o pár hodín bol drobec na svete. Takže si myslím, že druhý pôrod môže mať rovnaký priebeh ako prvý ale aj nemusí, každé tehotenstvo i pôrod sa niečím odlišuje 😉

barbyes
13. okt 2013

ahoj, mne pri prvom odtiekla voda, ale pri druhom sa mi začal kontrakciami a vodu mi prepichli až tesne pred pôrodom 🙂

anjelicek26
13. okt 2013

Pri prvej voda, pri druhom a tretom praskla voda az par kontrakcii skor, ako vysla hlavicka...

lubina
13. okt 2013

prvy porod zacal tak, ze rano "vysla" zatka a vsetko sa rozbiehalo velmi pomalicky, cely den len take akoze a az neskoro vecer sa to zacalo naozaj tak, ze odtiekla plodova voda. Druhy porod bol super rychly, odtiekla voda a len, len ze sme stihli do nemocnice, nastastie to mame len par minut a mala sa uz pytala skutocne vonku, vsetko aj s cestou za necele dve hodinky 😉

gretocka
13. okt 2013

U mna pri prvom praskla voda a kontrakcie nastupili az po styroch hodinach. U druheho porodu som mala od jedenastej kontrakcie a vodu mi museli pichnut, sama prasknut nechcela. Ale uz to potom bolo veeelmi rychle, vodu mi praskli asi o stvrt na tri a o pol hodiny uz bola mala na svete.

luciaq
13. okt 2013

pri prvom synovi mi odtiekla voda rano o tretej a o 11.55 bol vonku aj ked vakuom, lebo sa mi pomedzi kontrakcie otocil a lekarom sa nechcelo cakat tak tahali zvonom. pri dcerke mi zacali kontrakcie velmi jemne rano o piatej a 7.07 bola vonku. v nemocke mi odisla zatka a potom to slo neskutocne rychlo pri nej mi voda neodtiekla a bol to strasne super rychly a jednoduchy a skoro nebolestivy porod. takto by som rodila aj viackrat 🙂

gangulienka
13. okt 2013

pri prvom odtiekla voda, pri druhom mi ju museli pustit v porodnici ale vsetko prebehlo tak rychlo ze si to ani poriadne nepamatam 🙂

saska.t
13. okt 2013

pri oboch mi praskla plodovka... 😉

dejka77
13. okt 2013

Pri prvom praskla voda, pri druhom boli len kontrakcie, vodu mi prepichli.

zigzag
13. okt 2013

kontrakcie asi 12 hodin a vodu mi prepichli v porodnici... o 3 hodiny sa narodil drobec 😵

soldi
13. okt 2013

@sharlotta pri oboch chalanoch mi praskla voda nadranom v 37+5tt 🙂

bosacka
13. okt 2013

pri prvom mi praskla voda 2 tyzdne pred terminom a pri druhom som tyzden prenasala (viac ma nenechali po CR), voda nepraskla

kristina39
14. okt 2013

ahoj..pri prvom od rana stupnujuce kontrakcie v noci praskla voda a maly bol za chvilu vonku...pri druhom sa to zacalo poobede slabe bolesti v noci uz boli silne ale vodu mi praskli chvilu pred porodom..uvidim ako to bude teraz??

lejlla
14. okt 2013

nie...pri prvom mi odtiekla sama rano a pri druhom mi dr. prepichol pred porodom 🙂

silviavivien
14. okt 2013

Mne ani pri jednom neodtiekla.porod mi zacal pri oboch rovno kontrakciami

junova
14. okt 2013

Pri prvom mi odtiekla plodova voda a druhy porod zacal kontrakciami, vodu mi spustili v nemocnici.

beruska.zuzanka
14. okt 2013

prvý mi vyvolávali, druhý začal odtokom vody velice skoro ráno 😀

sakura77
14. okt 2013

mne ani pri jednom neodtiekla,zacali len kontrakcie,samozrejme pri druhom to malo rychlejsi spad a vodu mi praskli az v porodke

exupery
14. okt 2013

NIe,pri prvom mi kontrakcie trvali od rana,porodila som az vecer,vodu mi pichali v porodnici,pri druhom kontrakcie dve hodiny,potom praskla voda a do hodky bol maly na svete-druhy porod bol rozhodne lahsi a ovela rychlejsi

bibina32
25. okt 2013

Pri prvom mi museli prepichnúť vodu, druhom mi odtiekla sama a treti bola sekcia kôli zlému monitoru.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre