Zahojenie ranky na krčku maternice po pôrode

denisse1311
20. apr 2016

ahojte mamičky je možné že po porode sa uceli resp. zahoji ranka na krčku maternice,?dakujem

janiex32
21. apr 2016

ahojky Deni, ja mam s krckom problemy uz dlhsie a pomohol mi Dr Jendrousak v BB. On sa specializuje na krcky, ak sa to da tak nazvat. Skus napisat do ambulancie s tvojim problemom, ci by ti vedeli pomoct. lekar@ogama.sk

denisse1311
autor
21. apr 2016

@janiex32 ahojky, ak sa smiem spytat akou formou ti pomohol? dakujem ti

kubkovamama
21. apr 2016

@denisse1311 ahoj..tiez som mala ranku po porode..syn mal 4kg..vlastne natrhnutie.Malo by sa to šiť,ale moja gyn.to nechala prirodzene zhojit..a ani stopa po jazvicke alebo nejake problemy.Zalezi co a ako presne to mas.

denisse1311
autor
21. apr 2016

@kubkovamama ahojky, ja som dceru rodila takisto 4kg, ale nevedela som že mam ranku až teraz pri 3tehu i to lekar oznamil, o 2tyždne idem do poradne tak sa ho to chcem spytat. kedy sa ti to zahojilo?

kubkovamama
21. apr 2016

@denisse1311 a isto to mas po predchadzajucom tehu?To uz by nemalo byt ani vidno.Mne to nasla na kontrole v sestonedeli a to uz bolo spolovice zhojene..nepamatam si uz presne,ale isto to bolo o.k. cca za 2 mesiace.

denisse1311
autor
21. apr 2016

@kubkovamama ja neviem praveže, lekar mi vravel že sa mi to vytvorilo teraz v tehotenstve že je to bežne vplyvom hormonalnych zmien tak neviem.

kubkovamama
21. apr 2016

@denisse1311 tak to je nieco ine..krcek sa v tehu velmi prekrvuje a casto sa to stava po sexe..aj po vysetreni,nejakej namahe,nieco dvihnes a je to..ale to ti musi uz lekar,presne ako si povedala.Hadam ti baby este k tomu nieco napíšu

denisse1311
autor
21. apr 2016

@kubkovamama no mam doma malu 1,5 ročnu dcerku ktora si vyžaduje stale nosenie na rukách mohlo bbbbby to byt aj tym?

kubkovamama
21. apr 2016

@denisse1311 podla mna by aj mohlo,a bral ti ster?Divne,ze ako lekar ti k tomu vlastne nic nepovedal

denisse1311
autor
21. apr 2016

@kubkovamama ano bral mi aj ster vysledky budu o 2tyždne ked pôjdem na kontrolu.

kubkovamama
21. apr 2016

@denisse1311 tak potom uvidis co a ako,ci tam nie je zapal..

janiex32
21. apr 2016

@denisse1311 pockaj na vysledky a potom to budes vediet uz konkretnejsie riesit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre