Aké máte skúsenosti s MUDr. Rychtárechom?

flower2
21. jan 2013

Prosím Vás o zhodnotenie prístupu doktora, aky mate nazor na vybavenie a sonograf? Najma tie ktore maju moznost to porovnať, dakujem žienky za všetky odpovede!

sue013
25. feb 2013

Ja som k tomuto gynekologovi chodila par rokov, ale nemala som z neho dobry pocit. Sice sa tam necaka dlho, ale ten pristup mi prisiel niekedy dost nevhodny, najviac mu robilo radost, ked mohol zenam prehmatat prsia a je dost slizky... 🤐 Co viem par skusenosti aj od znamych, co k nemu chodili, tak je dobry asi dovtedy, kym clovek nema ziadne problemy a kedze sme planovali babatko, ja som radsej od neho odisla...

suez
25. feb 2013

@flower2 Ja ti ho neodporucam. Chodila som k nemu veru dobrych 10 rokov mozno aj viac, bol to moj prvy Dr, takze som si myslela ze je vsetko OK. Ako clovek si myslim ze je OK, ale ako Dr nic moc. Sono nema bohvieake (odisla som pred cca 3mi rokmi) a posledna kvapka bola, ked som za nim prisla ze som tehotna, on kukol to svoje sono, povedal ze nie som a chcel mi pichnut "vyvolavacku"!!!! Maly ma dnes 2,5🙂 takze cele zle. V BB je urcite kopec podstatne lepsich Dr ako tento. No este jeden je horsi ako tento a to je Dr. Zvara......uplny genius.....ten sa ma zasa po prehliadke opytal ci mam silikonove prsia......boooozeeeeee vravim mu, jasne ze nie som len tehotna!!!!!!!!!! Dnes sa na tom celkom dobre bavim. Takze vyberaj dobre. Drzim palce

flower2
autor
1. mar 2013

@sue013 Ahoj, dakujem za info, ja k nemu chodim uz dlhsiu dobu, a mam zmiesane pocity.... preto som chcela vediet aj nazory ostatnych...a najma co sa tyka toho sona, pretoze teraz cakam druhe babatko a hoci pri prvom bolo vsetko ok, teraz som dost znepokojena.... mala som stresy a ja s myslim ze som otehotnela v iny termin.... tak hlavne asi o to sono mi slo, ze na kolko vam prislo presne a tak....

flower2
autor
1. mar 2013

@suez Ahoj, aj moj prvy dr to bol, teda stael je a neviem sa odhodlat prestupit.... dakujem Ti za prispevok, spominas v nomt o co ma zaujima najviac a to je sono.... no a ako dlho si bola vtedy tehotna? pretoze ja ked som k nemu sla som mala byt v nejakom 8-9 tt.... alebo v 5-6.tt, ale styk na 5-6 tt bol bez ejakulacie, mal asom len 2 styky, takze neviem.... no a podla sona mi poevdal ze t e zaciatok ze na 90% 5-6 tt, teda poevdal vtedy 4-5 ale podla man to ratal bez PM.... a tu som mala asi posunutu... no cele komplikovane... avsak teraz v 20 tt mi uzv hodnoty vysli ( podla nternetovych tabuliek na ukonceny 21) a v 30 tt na takmer ukonceny 33 tt... takze zmatok.... stehenna kost o hodne kratsia,a e to som si uz anstudovala ze babo mohlo byt nejako sikmo otocenen tak sa nechcem stresovat.... no BPD mi pride dost presne...
mala som ist na sono este k inemu dr na zaciatku tehotenstva,a le bola som z tho vsetkeho tak vyhukana( neplanovane) ze osm to nechala tak....a teraz trpnem ci rodim za mesiac alebomesiac a pol...
Dakujem Ti za prispevok a ak vies este o niekom kto mal s tym sonom negativnu skusenost, resp ze merania na inom sone vysli inak napisa mi pls, budem vdacna za kazdu info....

flower2
autor
1. mar 2013

@sue013 Inak pozeram ze budeme mat babatka skoro naraz narodene🙂 ja mam termin tiez v aprii, zaciatkom.. akos a citis? vsetko prebieha ok?

sue013
3. mar 2013

@flower2 niekedy mi uz mala riadne tlaci na spodok, ze mam pocit, ze to bude kazdu chvilu a uz ani poriadne nespavam, posledny tyzden mi velmi tlacila na zaludok, mala som strasnu kyselinu len co som si lahla... inak vsetko hadam v poriadku.. ty sa ako citis?

flower2
autor
3. mar 2013

mne maly tlaci na spodok, a mam pocit ze mam spadnute brusko, ale to uz asi 2 tt, podla Dr je to ok🙂 tak som zvedava, s kyselinou nemam problemy, mozno 5 krat som ju citila, ael to bude tym ze brusko je dolu... zaludok si asi odlahol🙂
a spavanie... to tiez posledne noci sa neviem vyspat a tiez mam pocit ze to bud eza daky tyzden -dva...
kedy konkretne mas termin?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre