Gynekológ MUDr. Kotek

nefertitka
27. aug 2013

Ahojte, poznate tohto doktora? Neviem na nete o nom najst ziadne referencie, vymenil dr. Zacka, ku ktoremu som chodila doteraz. Bola som unho uz par krat na vysetreni, bol mily, trpezlivo odpovedal na vsetko, len neviem, aky je ako odbornik....

veroni111
21. jan 2022

@deniskaaa12 dnes som u neho bola akurát :D lepší lekár ako on, neexistuje ,je super

matkaras
1. feb 2022

@deniskaaa12 aj po rokoch stále rovnako.ja som od neho odišla pred 3rokmi keď sa presťahoval s ambulanciou ale po roku som sa vrátila aj napriek tomu presťahovaniu lebo stoji zato

zaba22
9. máj 2022

Vybrala som si doktora Koteka pred 2.tehotenstvom. uznávam, má lepší chod ambulancie ako moja predošlá ambulancia. Ale rozhodne by som ho neoznacovala za najlepšieho lekára akeho som kedy stretla.
Sestričky má vynikajúce, sú to skvelé ženy, to klobúk dole.Paci sa mi, že sa s ním dá komunikovať mailom.

ALE.... Každá jedna prehliadka u neho trvala 3 minúty. Či som bola tehotná, či netehotna. Zaplatila som si tehotenský nadštandard s 3D fotkami a bola som veľmi sklamaná z toho, že každé sono robil ledabolo, nemám ani jednu jedinú peknu 3D fotku. Mávam časté mykozu, zakaždým mi len poslal recept na macmirror,prosila som ho o riešenie, vraj sa s tým nedá nič robiť. Rok mám bolesti podbruska, kvoli ktorým som tam bola x-krát. Nikdy ma poriadne nevysetril, každé vyšetrenie trvalo tak polminuty, až mi nakoniec povedal,že on mi už nemá ako pomoct..odišla som od neho a nový gynekológ zistil, že príčina mojich bolesti je naozaj gynekologická,len to by sa musel chcieť na mňa pán doktor poriadne pozrieť. Ja ho rozhodne odporúčat nemôžem.

matkaras
5. júl 2022

@zaba22 kam si prešla prosím ? Tiež mqm podobný problém

zaba22
6. júl 2022

@matkaras Ja som odišla do úplne iného mesta cez pol republiky. Tehotná už nebudem a tak som hľadala doktora,ktoremu verím, že mi pomoze

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre