MUDr. Frantíšek Janíček z Galanty

trinitka87
23. nov 2010

Ake mate skusenosti, nazory ?? Ma aj svoju vlastnu ordinaciu alebo chodi len k porodom??

dakujem

zuzzzz
19. sep 2014

Baby,sestrička,čo robí na novorodeneckom mi povedala,ked som sa jej pýtala ohladom neho ako to je,povedala,že rodí v službe ...tak Chvala Pánu Bohu,aspon je tam šanca mať jeho🙂 ostatné podrobnosti neviem teda,ak to niektorá zistíte priamo od neho,dajte prosim vediet,mozno sa odvdtedy niečo zmenilo.

zuzzzz
19. sep 2014

@nataliska1991 nataliska,ty si u neho uz určite bola odvtedy co sme sa tu bavili,nepýtala si sa ho?Daj prosím vedieť🙂

nataliska1991
19. sep 2014

@zuzzzz ahojky ano bola aj pytala 🙂
Pan doktor rodi uz len v sluzbe vysvetlil mi ludsky, ze uz je toho moc a potrebuje trosku sukromia a oddychu co je samozrejme..je mi to strasne luto ale musim chapat a respektovat jeho

chopperlady
29. sep 2014

Ahojte,no ja som sa ho dnes spytala,ze aka je pravdepodobnost,ze ho chytim pocas sluzby v nemocnici...tak sa tak vyceril a ze teraz tusim robim soboty?! 😕

welpen
2. okt 2014

@ivuska44 ja mam PCO a uz som tehu vdaka nemu 🙂
@smejlicka

siss_sz
2. okt 2014

@chopperlady utorky,piatky... a potom ak ma cez vikend sluzbu 😉

smejlicka
17. okt 2014

@welpen aj ti robil nejake vysetrenia ked mas pco...ja idem k nemu 1x na preventivku...este som u neho nova 🙂

welpen
17. okt 2014

@smejlicka najskot mi spravil ultrazvuk kde zistil PCO a potom mi robil hormonalny profil a chodila som k nemu na folikulometriu

smejlicka
17. okt 2014

@welpen hej aj on robi folikulometriu.?...ja chodim do centra aj dnes som bola..:( a povedala mi doktorka ze mam anovulacny cyklus... a ked som sa bola registrovat v auguste tak mi povedal aby som chodila do centra...

welpen
17. okt 2014

@smejlicka ano aj on robi,vlastne on mi zistil ze mam anovulacne cykly a nasadil mi clostil a sledoval ako na neho reagujem no a uz o necely mesiac budem rodit 🙂

smejlicka
17. okt 2014

@welpen jeeee super..tiez mi v centre nasadili clostil tak uvidim...a nasledne mi chcu urobit aj iui..🙂

welpen
17. okt 2014

@smejlicka tak drzim palceky nech to co najskor vijde 😉

smejlicka
17. okt 2014

@welpen dakujem 🙂

jauzneznam
20. okt 2014

Ahojte, chcem sa vás opýtať či pán doktor robí morfologicky utz na poradni alebo objednáva mimo poradne.diky

nataliska1991
20. okt 2014

@jauzneznam na poradni

mon777
10. dec 2014

babulky, tehulky...ako často si vás volá na poradňu? Mňa si zavolal prvýkrát 12.11. no na sone ešte nič nebolo vidno, potom o týždeň 18.11. a najbližšie idem až 29.12. ... najprv mi povedal, že si ma chce odsledovať kvôli potratu (29.7. v 6tt) a potom si ma dá zavolať až po šiestich týždňoch??? Akože to je sledovanie po potrate??? 😕 😲 Nerozumiem tomu ☹

papalinka7
15. dec 2014

@mon777 terminy dava sestricka - mozno sa len zle porozumeli a preto ta dala az o 6tyzdnov.. ja som k nemu zacala chodit v 16tt a chodila som raz za 5tyzdnov zhruba, ku koncu to bolo castejsie

mon777
16. dec 2014

@papalinka7 no neporozumeli sa zle, lebo jej predo mnou hovoril, že "napíšte nám ju na poradňu o 6 týždňov" ☹ No nechápem ho absolutne...a vraj si ma chce poriadne odpozorovať, keďže som po potrate tak krátko 😖

megies777
17. dec 2014

@mon777 a nechcel ťa len nastaviť na presné týždne? ja som tak bola prvý krát po 2 týždňoch a potom už ma nastavil na 12tt, 16tt... každé 4 týždne. Vtedy sa vykonávajú dôležité merania a odbery.

mon777
17. dec 2014

@megies777 no môže byť, lebo 29.12. čo mám poradňu budem 10+5tt...chceli ma dať presne na 11+0tt, ale na Silvestra nerobia, tak to vyšlo takto 😀

megies777
17. dec 2014

@mon777 tak držím palce nech je všetko v poriadku 😉

mon777
17. dec 2014

@megies777 Ďakujem 🙂 Dúfam, že bude 🙂 Cítim sa dobre, tak hádam aj mimčo bude ok 🙂

mariahodzova
17. dec 2014

@mon777 neboj sa on vie co robi, je uzasny doktor! Fakt klobuk dolu pred nim skvely odbornik s ludskym pristupom....

mon777
17. dec 2014

@mariahodzova to nepochybne 🙂 Len som bola zvedavá, ako často si dáva iné, lebo 6 týždňov sa mi zdalo veľká pauza 🙂

jajajana
9. jan 2015

Ahojte.. neviete prosím ako to je s pôrodom u dr. Janíčka? Hľadám nejakého doktora, ktorý by ma automaticky nenastrihol a vedela by som rodiť aj inak než v leže na chrbte. (Najlepšie kľak, drep alebo na pôrodnej stoličke)

@f_janicek

divana
12. jan 2015

Baby a neviete berie este nove pacientky? Dakujem

megies777
12. jan 2015

@divana skús zavolať. Mňa vzal v októbri ale nechcel vtedy brať nové pacientky že má skúsiť po novom roku. Lenže ako som povedala že som tehotná, tak ma vzal 😉

divana
13. jan 2015

@megies777 dakujem za odpoved

mon662
15. jan 2015

@bubatenka17 ahoj a môžem sa spýtať kedy si u neho rodila? počula som, že teraz opäť chodí k pôrodom ale treba mu vraj volať až keď si aspoň na 5 cm otvorená a príde k pôrodu tak cca hodinu pred a pýta si za to 500€ a vraj len cez týždeň, cez víkend vraj k pôrodom nechodí...

bubatenka17
15. jan 2015

@mon662 ja som rodila november 2012.a toto čo pises som počula už aj ja 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre