MUDr. Frantíšek Janíček z Galanty

trinitka87
23. nov 2010

Ake mate skusenosti, nazory ?? Ma aj svoju vlastnu ordinaciu alebo chodi len k porodom??

dakujem

dianavaneska
20. okt 2015

@bartaloska áno preventivka 5e. A ten registračný 20 e

elmunda81
21. okt 2015

@siss_sz jou dakujem 😊 viem, ze najblizsie tri piatky sluzi, takze sa sustredujem na to, ze budem mat piatkovy porod 😊

chopperlady
19. nov 2015

Jom je mlady Dr zo Serede 🙂 myslim,ze si tam robil atestaciu..ja som ho pred rokom mala pri vizite 🙂 Dr Janicek je Top..ja som napr.neriesila kto ma odrodi,ved odrodit vas niekto musi a nekradnem,aby som mohla dat dr nejakych 500€ mna napr.rodila Dr.Jacekova a mozem len odporucat..bola uzasna,este potom dosla za mnou na izbu a zistovala ci je vsetko ok 🙂 ta na 100% robi v stredy v porodnici 🙂

elmunda81
19. nov 2015

@chopperlady BBC presneee ani ja som si nikohp neplatila, rodila som v 6. nov 2015 odrodila ma mudr jacekova. Je absolutne top, nenasyrihla ma a pekne mi hovorila ako tlacit mala som len tri vonk.stichy co som sa prirodz trosku natrhla. Wj pupocnik nechala dotepat, samozrejme som ju poziadala a ona ochotne vyhovela. Lrpsia investicia ako do doktora je investovat do apartmanu. Je velmi pohodlny moment, sa pracuje uz na tretom takze bude viac pravdepodobne ze sa ujde mamickam. Ja som mala to stastie a je to na nezaplatenie. Napisala som aj pochvalny email riaditelovi , aby vedel aky patafny tim ma moment v ga. Baby chodte rodit do ga doktori su tam supet! Ked sluzil po par dnoch mudr.janicek prisiel sa informovat ci je vsetko ok, ako som zasita a pod.

daphne13
23. nov 2015

Ahojte apartman je fajn akurat v mojom neodtekala sprcha zato upratovacky si potrpeli na cistotu povrchov pred rannou nastevou doktorov. To tam zmyvali umyvadlo odkladali taniere len aby na oko vypadalo vsetko OK. Odsavacku sestricky nemali vobec ked som sa bolestivo naliala kazdy na mna kaslal , otravovala som tam s placom cely den kym mi bola nejaka ochotna vobec pomoct , mliecko maly nevedel z prsnikov vypit stale plakal a ja som bola uplne naliata. Nakoniec mi najviac pomohol manzel s tym som to poodsavala . Jednoznacne odporucam pytat si oxitocin - kvapka sa do nosa- na spustenie mlieka a elektricku odsavacku , ja som mala manualnu a mohla som si radsj hned zaobstarat elektricku a usetrit sa tak bolesti pri odsavani. stravila som v nemocnici aj par dni pred porodom , kedze porod mi bol vyvolavany .b yvala som na beznej izbe a tam zase neodtekalo umyvadlo a napriek tomu ze sme na to upozornili od doktorky, upratovacky, a sestriciek , nikto to neriesil a kazdy sa len vyhovaral . A to nehovorim ze v den porodu sa pokazil splachovac na zachode co bol na chodbe , tak v den porodu som rano zhanala vedro na splachnutie zachoda . Teraz sa na tom smejem ale v ten den mi nebolo vsetko jedno. .Porod bol inak dobry rodil ma p.dr. Janicek

daphne13
23. nov 2015

A este daco apartman je urcite lepsi uz len kvoli posteli , tam je lepsi madrac . Tri noci pred porodom som bola na klasickej izbe /rizikovych mamiviek/ a spankom by sa to nazvat nedalo , uplne som bola dolamana . Aj v den porodu som cely cas radsej stala az do samotneho porodu . Dufam ze tak skoro do ziadnej nemocnice nebudem musiet ist aj ked tie tri dni boli na izbe vesele , velmi sme sa s dievcatami nasmiali, a ja som stihla navstivit kazdy bufet v nemocnici , postihat nejake tie skolenia predporodnej pripravy a spoznat vsetky poschodia kvoli nefunkcnym vytahom 🙂

elmunda81
24. nov 2015

Ja som v nov 2015 nemala ziadne "technicke problemy", co sa tyka upratovania, ja osobne som dost pedantna a teda kupelnu som si upratovala sama = vecko umyvadlo sprcha, kedze ciem ako to chodi a ked zena krvaca plus nejaka ranka istota je gylomet a je dobre mat clastnu cistu hubku a dez.prostr. odsavacku sestey mali, mne junochotne pozicali a potom som poslala manzela nech mi kupi vlastnu. Ked som sa naliala sla som ze sestrickou a hned mi dala v striekacke kvapky do nosa / oxitocin... A ano apartman je na nezaplatenie uz sa pracuje na tretom 😊 takze sance sa ubytovat su cyssie 💃

elmunda81
25. nov 2015

Ja som v nov 2015 nemala ziadne "technicke problemy", co sa tyka upratovania, ja osobne som dost pedantna a teda kupelnu som si upratovala sama = vecko umyvadlo sprcha, kedze ciem ako to chodi a ked zena krvaca plus nejaka ranka istota je gylomet a je dobre mat clastnu cistu hubku a dez.prostr. odsavacku sestey mali, mne junochotne pozicali a potom som poslala manzela nech mi kupi vlastnu. Ked som sa naliala sla som ze sestrickou a hned mi dala v striekacke kvapky do nosa / oxitocin... A ano apartman je na nezaplatenie uz sa pracuje na tretom 😊 takze sance sa ubytovat su cyssie 💃

daphne13
26. nov 2015

tak ja som rodila v aprili , tak to bolo trocha skor. Po porode som teda na upratovanie ani nepomyslela, nespala som vobec mozno tak max 3 hodiny v noci . Bola som velmi unavena bud bol maly hore alebo som sa v kuse odsavala. Odsavacku v tom obdobi nemali , ze vraj ju niekomu pozicali.... no co uz mala som smolu. Aspon ze ten porod bol rychly a do 4 hodin som mala odrodene , touto cestou sa chcem podakovat p. doktorovi ze mi to tak urychlil, a bol velmi trpezlivy,
lebo ja som bola v takych bolestiach ze som nevedela rozoznat kedy tlacit a kedy nie sestricku som prosila aby mi vravela kedy tlacit a podobne (hotova kovbojka 🙂. K tomu sestriciek tam bolo dost napriek tomu sitie mu podavali na 3-4 vyzvanie. a bohuzial nepamatam si vsetko ale nejako velmi sa v ten den pocas mojho porodu netrhali do asistencie . Aspon co si p. doktor pytal to nedostal na prve vyzvanie, ale opakoval sa tam viac krat. Som velmi rada ze vysla smena p. doktorovi lebo na neho som si zvykla a doverovala som mu. Ked som ho rano zbadala na vizite v duchu som si povedala ze aspon ze ho vidim hned bude lepsi den. Aspon dakto sa tam zjavil s usmevom . Samozrejme pan primar sa zachoval ako hulvat , (ved je to o nom pomerne zname) a skusal ma ked som lezala na koze obkrocmo ze co viem o porodoch a podobne . V tej chvili bych ho najradsej zabila v miestnosti bolo aspon 10-12 ludi okrem neho a on sa tam prechadzal a chcel ma skusat.
Na co som nechcela reagovat a odpovedat , a povedala som nieco z zmysle ze nemusim vediet nic o porodoch staci mi dobry doktor. Zobrala som mu vietor z plachiet a to ho muselo nahnevat a potom pozeral hned do papierov koho som pacientka a samozrejme pritvrdil, ked zistil ze som pacientka nasho p. doktora . Behal hore dole zvysil hlas a kladol tu isu otazku aj tri krat za sebou . Bola som ticho odmietala som tam robit zo seba hlupanu. Kedze neprestaval tak mi bolo jasne ze nieco povedat musim . Tak som len zahlasila nieco v zmysle ze porod boli a bolo. Popri tom mi nesetrne zaviedol vaginalnu tabletu na spustenie porodu. Este si spominam ze tam behal aj pocas tych 4 hodin , a raz som bola na koze p doktor ma prehliadal , nieco ma zabolelo a on v tom momente bol za mojim chrbtom a zahlasil , "co tu vzdychate ved este nerodite " - Myslela som si ze to hovori mne , to som uz vybuchla a povedala som " co vy o tom viete Vy ste chlap" -- Nevedela som ze to vravi inej co bola vo vedlajsej miestnosti. Tak som mu to vratila a nelutovala som. Bol ku mne velmi neprijemny a potom mi to este dal pocitit na jednej rannej prehliadke , kde som videla ze najradsej by mi vpalil jedno zaucho, to vsak nemohol tak mi aspon pevne stisol ruku v zapasti aby som si ho vsimla a nezabudol mi podotknut citujem : Vy ste ta Janickova pacientka , ved Vy este uvidite, aby ste neboli vsetky sklamane/prekvapene ( nieco v tomto zmysle). Povedal to hnusne a drzo tak ako ked som bola na tej koze obkrocmo. Na to som uz nereagovala vsak naco aj.

elmunda81
26. nov 2015

@daphne13 tak presne podobnu skusenost mam aj ja s primarom Scasnym.... Je to smutne, ze tak skvely tim ako je tam teraz ma takeho limitovaneho necitliveho liidra. Aj mna vysetroval v den porodu, s tym, ze mi tiez zavadzal tabletku, bolo to najhorsie vysetrenie v mojom zivote. Bolo tam tiez zo desat lekarov z toho jeden, co ma stale na sebe take drevaky a ma 2 metre, neviem ako sa vola, si sadol tak, ze presne videl .... No ved viete co... Ja som sa citila absolutne nedostojne jak nejaka krava s prepacenim... Oblial ma tym dez.prostriedkom.. No fakt otrasna spomienka pre mna. a este na vizite zvozil predo mnou stanicnu sestru a oznacil ma za " protekcnu pacientku" za to asi, ze som dr. Janicka pacientka... Neviem co talym oznacenim myslel... Ale nechajme tak. Po mojej skusenosti som vsak napisala riaditelovi nemocnice email, kde som opisala pozitiva ale aj negativum= mudr.scasneho ako sa spraval a "vysetroval". Bohuzial stastie som nemala na mojho dokiho, aj by som ho bola mala, lebo mal v ten den sluzit, ale necakane si vymenil sluzbu.... Nevadi, malo to tak byt, uz sa opakujem ale mudr. Jacekova bola hviezda... Uplny profik 😊 podla mna treba davat spatnu vazbu nielen na modreho konika ale priamo nemocnici... Aspon to je moj nazor.

daphne13
27. nov 2015

@elmunda81 Ahoj ano presne aj ja som sa tak citila ponizena , ale hned som si to obhajovala ze oni su na to zvyknuty a taketo vyhlady maju denno denne. Skor ma prekvapil sposob komunikacie . Kym p Scasny nevedel koho som pacientka, resp. sa o to nezaujimal pristupoval ku mne prijemne. Zmena nastala az v den D. A hned mi bolo jasno. Osobne si myslim ze nasmu p doktorovi len zavidia. O nic ine nejde . Lezi im v zaludku ako sa vravi. Je mlady pekny zabezpeceny pacientky ho maju radi, velmi rychlo sa vysvihol hore. Bohuzial my Slováci sme troska zakomplexovani nedoprajeme jeden druhemu a ked niekto troska trci z radu a nedaj boze je oblubeny tak ho treba ociernit.
Nemocnicu som ohodnotila na internete a tym to pre mna skoncilo. Stazovat sa na primara nebudem , lebo bolo to len par hlupych viet a beriem to tak ze to bolo zo zavisti. Musel by mi nejako umyslne ublizit, vtedy by som urcite podala staznost a dotiahla ju do konca . Kazdopadne ja som mu vlastne nezostala nic dlzna. Chcela som to tu napisat aby pacientky nasho pana doktora vedeli co mozno mozu ocakavat aby neboli prekvapene .

moka
27. nov 2015

@daphne13 zle sa to cita...ale zial je to fakt.. Nastastie som s primarom nemala az tak docinenia, len raz mi velmi neprijemne na vizite odpovedal na otazku, ale to len svedci o jeho "osobnosti" .. Zato Dr.Janickovi budem do konca zivota vdacna za to, aky som mala porod,lebo to bolo vdaka jemu. Po sekcii som dcerku porodila uplne krasne prirodzene 🙂

anjelka1
28. nov 2015

@daphne13 veľmi dobre ste tu ščasného opísali, ja ho nedokážem ani lekárom, nie to ešte primárom nazývať. Je to hulvát prvej triedy. Dostala som sa k nemu na oddelenie ešte počas tehotenstva, úplne v prvých týždňoch, keď som začala krvácať. Tvrdil mi, že to je isto potrat a že som ešte mladá, že ešte budem mať deti - hoci som bola po IVF. Keď potrat tak potrat, tak som sa pýtala domov na vlastnú žiadosť. Tak mi nabrýzgal ako svini, že som mater asi taká, ako cigánky, čo na novorodeneckom fajčia na balkóne, že v živote zo mňa matka nebude, lebo neviem, čo je to obeta, že sa hrabem domov, lebo mi chýba manžel a televízor. A že čo čuším, že len prikyvujem ako ten psík s kývajúcou hlavou, čo majú šoféri na prístrojovej doske v aute a že by som sa radšej mala byť do pŕs "mea culpa" (moja vina). Že čo utekám domov, že kto jemu teraz preplatí vyšetrenia, že on takéto pacientky nepotrebuje a že on tam má lekársky tím, ktorý si potrebuje udržať. To ma už manžel čakal na chodbe, ale mňa tak nalomil tento človek, že som radšej prikývla, že tam ostanem. Ale tak strašne som potom plakala, že som brutálne začala krvácať, ale už som ich klamala, že nekrvácam, len nech idem domov. A prisahala som, že v živote už galantskú nemocnicu - konkrétne gynekológiu a pôrodnicu nechcem vidieť. Ale človek mieni, život mení. Spoznala som tam doktora Janíčka, chcela som u neho rodiť, tak som rodila v Galante. A na jednej vizite som tohto nášho hulváta znova stretla, tam ma sprdol ako sirotu, že aký mám bordel v postieľke (mala som tam sterilizované klobúčiky na bradavky), že dúfa, že aspoň doma budem vedieť, čo je to hygiena. No čo vám poviem, všetky tie popôrodné hormony, ja som sa tak zložila, tak som plakala, plakala, plakala ale našťastie to bolo v deň, keď ma prepúšťali domov. Avšak nikdy nikdy nikdy na neho nezabudnem.

daphne13
28. nov 2015

@anjelka1 no to mi je luto. Aj ja ked by som nemusela urcite tam niesom ani den. Este ze som nebola nutena lezat ako dievcata so mnou na izbe. Necudujem sa ze si chcela ist domov.

petra92
12. jan 2016

Baby prosim vas,posiela dr. Janicek pacientky do poradne ten posledny mesiac do nemocnice ci si nechava pacientky az dokonca,kym neporodia? U predosleho dr som do nemocnice nechodila tak neviem co mozem teraz cakat,dakujem

zuzi1409
12. jan 2016

@petra92 ja mam termin 5.2 a od 11.1. mam u neho poradnu kazdy pondelok,takze az do porodu.. po porode len zavolat a dohodnut si termin na dalsiu kontrolu a to je vše

zuzi1409
12. jan 2016

@petra92 nikde inde nechodim do poradne, jedine ak mi bude "hrozit" cisarsky,co asi bude,tak treba ist do nemocnice sa ohlasit

petra92
12. jan 2016

@zuzi1409 jej tak to je super ze netreba do nemocky,ja chcem rodit v tt,a kedze nemam auto a malu by mi nemal kto strazit tak by som sa musela trepat bud autobusom alebo vlakom do tt....joj tak to uz mas za par,drzim palce

zuzi1409
12. jan 2016

@petra92 ja budem rodit v Piestanoch a tam som sa teda "ohlasila",ze chcem rodit a povedali mi co a ako dalej.. V podtate ale najdolezitejsie su poradne a vysetrenia u gynekologa a pokial nemas cisarsky, tak ked to na teba pride, tak sa vyber tam, kam chces ist rodit ☺

mon777
9. apr 2016

Ahojte. Neviete, kolko pyta za 2D fotku? Zda sa mi, ze 5€, ale nie som si ista. A kolko fotiek da? Len jednu, alebo viacero?

mon777
9. apr 2016

@anjelka1 ked som ram lezala ja, povedal, ze si ma do porodu este vycvici. Je to kkt. Az sa zanho hambim, ze mi je rodina (vzdialena z manzelovej strany, ale aj rak...priezvisko mame rovnake a okamzite si ma s nim spájajú😖

petra92
9. apr 2016

@mon777 ahoj,hej 5e za jednu foto

mon777
9. apr 2016

@petra92 dakujem 🙂

mon777
12. apr 2016

Dokedy je dnes p. doktor v ordinacii? Neviete? Dakujem 😵

roxy
5. jún 2016

Prijíma dr. Janicek aj nové pacientky?

zuzi1409
5. jún 2016

@roxy za opytanie tam nic nedas,.mne povedali,ze neprijma a zavolala som sestricke a zobrali ma

roxy
5. jún 2016

@zuzi1409 dakujem 😉 a ako si spokojna? Ja som s nim mala skúsenosť len v pôrodnici ked som ležala s prvým synom a vtedy ma v podstate zachránil tak teraz z druhým by som chcela ist k nemu aj ked nechodí uz k pôrodom

zuzi1409
5. jún 2016

@roxy tak on je ako gynekolog super, som urcite spokojna.
nikdy by som nepovedala,ze budem chodit ku gynekologovi ,ze budem ku gynekologicke skor, ale nelutujem.
Chodim k nemu tak dva roky asi, ani neviem, ale nikdy sa nestalo, ze by mal zlu naladu (ako to doktori zvyknu).
Vzdy pozitivny, vsetko vysvetli,odpovie a co som bola prekvapena,ked som k Nemu chodila do poradne ako tehotna,tak mi nepchal ziadne lieky, ziadne vitaminy...povedal,ze tam chodte na trh a tam si kupte (ovocie,zeleninu..). Jasne,ze keby mam zle vysledky a problemy tak je to ine.

Sestricka tak isto prijemna, takze odporucam

dabika
23. aug 2016

@roxy dr.Janicek uz nerodi v GA, ci uz nikde vobec?

moka
24. aug 2016

@dabika pokiaľ viem, chodí už iba na služby do GA - párkrát do mesiaca.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre