MUDr. Frantíšek Janíček z Galanty

trinitka87
23. nov 2010

Ake mate skusenosti, nazory ?? Ma aj svoju vlastnu ordinaciu alebo chodi len k porodom??

dakujem

jessiejess
7. dec 2016

@angel987 ved celkovo Galantska nemocnica stoji s prepacenim za hovno.Ja osobne som nazoru radsej niekam cestovat ako zvolit Galantu.Ja som mala vyhodu ked som chodila do Bojnic ze pochadzam z Prievidze a pred porodom som isla na dva tyzdne ku mamine.Inac v Seredi zijem asi 11r.Jedno som vedela ked som zistila ze som tehotna,ze odtialto doktora nechcem a ani som ziadneho s dobrymi recenziami nenasla.Dnes vsetci funguju len na prachy,len keby aj ta starostlivost aspon zato stala...Ja som neplatila nikdy za vysetrenie u mojho doktora a ani som tam dlho necakala.Do pol hodky maximalne som bola vybavena.

angel987
7. dec 2016

@jessiejess presne ako vravíš. radšej cestovať niekam zopar km,ako ísť k niekomu len preto,že to máš blizko a pritom on ťa má na háku. človek by aj zaplatil,len aby sa už netrápil a bol vyliečený. no skor je to tak,čím viac dáš,tým viac čakajú...hoci neviem za čo,ked ich práca niekedy stojí za h...

mariahodzova
7. dec 2016

No ja na pána doktora Janiceka nedám dopustiť....je to SKVELY doktor,uzasny odborník a má perfektný pristup a sestrička tak isto.vzdy som sa tam cítila príjemné,bol milý, vždy mi všetko povedal čo práve robí,ako sú na tom deti...čo je čo,ci zodpovedá danému týždňu,dokonca ma odrodil a nechcem ani euro....jemu a pánu bohu ďakujem za zdravé dvojičky donosene do 39tyzdna ... bola som u viacerých gynekológov ale on je top.ja by som nemenila

angel987
7. dec 2016

@mariahodzova asi je to individualne, každému vyhovuje niečo iné. ja mam nazor rovnaky,ako som písala. pre mna rozhodne nieje skvelý a určite ho čoskoro vymením..

jessiejess
7. dec 2016

@mariahodzova sto ludi sto chuti 🙂

tinuska58
7. dec 2016

pridavam aj ja svoju skusenost ale ja len pozitivnu... chodim k panovi doktorovi uz od 17 rokov a vzdy som bola snim spokojna a nikdy sa kumne nechoval arogantne alebo povysenicky...na kazdu otazku co som mu polozila mi ochotne odpovedal a vsetko vysvetlit ...za vysetrenie som platila len 5 eur ked som bola na rocnej prehliadke...teraz ked som tehotna tak tiez mi vzdy pocas ultrazvuku vysvetloval co prave robi a v zavere sa opytal ci mam nejake otazky ale vzdy mi povedal vsetko co som potrebovala vediet a platila som uz len potom za ultrazvuky ktore poistovna nepreplaca ale 10 eur neni hrozna suma a aspon som vzdy videla svoje malicke a vedela ze je v poriadku ... naozaj sto ludi sto chuti a nikoho nesudim 🙂 ale pre mna je pan doktor jeden z tych ktory patria medzi odbornikov 🙂 ..

mariahodzova
7. dec 2016

@tinuska58 presne tak. Ak je doktor janicek arogantný či povýšenecky chcela by som potom vedieť čo by povedali na ščasneho😂😂

jessiejess
7. dec 2016

@tinuska58 hmm zaujimave,ze ja som babo videla vzdy zadarmo...Podla neho nepreplaca poistovna nic 😂ale tak aspon par zien je spokojnych😝

tinuska58
8. dec 2016

@jessiejess mala som na mysli hlavne tri ultrazvuky ktore prepláca poisťovňa v 12,20 tt a v 30tt zvyšok si musíte platiť tak mi to povedala vzdy sestrička takze neviem ako je to mozne ze vy ste neplatili ale hadat sa nebudem 🙂 ja som s pánom doktorom spokojná a nemenila by som 🙂

angel987
9. dec 2016

Jeden z mojich problemov je,že mam už dlhšie bolesti v podbrusku na lavej strane. Najma pri cikani, vstavani, dvíhani a tiež ked si sadnem. Ked si to miesto chytim,resp.stlacim tak bolest neskutocna. On vraví,že tam nič nemam a je to v poriadku. Pritom to može byť len bolest z niektorych pohlavnych organov. Myslela som si,že mi najde cystu,všetko tomu nasvedcuje. No a vysetrenim to unho zhaslo,nič viac nerieši. Za mna on určite nie.

martina2621
9. dec 2016

ja som tiež jeho pacientka. vystriedala som viac lekárov. a ja som s prácou a prístupom pána doktora Janíčka nadmieru spokojná. Je veľmi milý, slušný, vždy odpovie na moje otázky a vždy všetko pekne povysvetľuje a má aj zmysel pre humor, ktorý mne vyhovuje. Vždy som objednaná na čas a vždy aj tak idem a nič nepriplácam. Za extra ultrazvuk platím, pretože ho poisťovňa nehradí ale mne to nevadí. Sú lekári, ktorí iné ultrazvuky ani nerobia a sú lekári, ktorí ich robia úplne zdarma. Každý má svoj systém. Ja som s jeho starostlivosťou určite spokojná a šla som tam na odporúčanie kamarátky a nemenila by som.

angel987
9. dec 2016

@martina2621 zrejme mal vtedy dobru naladu,ked ste tam bola vy 😁 komunikacia u mna ziadna,humor som nepostrehla a sla som dnu o pol hod neskor jak som mala..

martina2621
9. dec 2016

@angel987 tak vždy keď som tam sa správa tak isto, tak ako som napísala a bola som tam teda už veľakrát 🙂

angel987
9. dec 2016

a po druhé, na vysledky moču čakam už 2 týždne...nikto mi odtial nevola-vraveli že budu a ja som sa už nehovoriac kolkokrat snazila dovolat. bud je linka obsadena alebo len zvoní...to je nič teda.. jedna z mojich velkých chýb v živote bola,že som šla k nim. ja si pod "perfektnym" doktorom predstavujem niečo iné 😨

angel987
9. dec 2016

bola som už u xy doktoroch,ale tento pristup zažívam prvýkrát. nevravím,že všetci boli 100%-ny,ale vždy mi pomohli ked som mala problém. skrátka nebudem sa opakovať,ale mne absolutne nevyhovuje. som rada,že má aspon zopar spokojných pacientok 😵

tinuska58
9. dec 2016

@angel987 myslím si že pokial ste nespokojná so starostlivosťou pána doktora mali by ste uvažovať nad zmenou pretoze priznávam sto ludi sto chuti a každému vyhovuje nieco ine ... Mojej mamine velmi pomohol pretoze mala dlhé roky veľké problemy a on prišiel na danú príčinu chodia k nemu aj kamarátky z okolia a tiez si nesťažujú a su spokojne 🙂 .. Sestrička mi ohľadom výsledkov vzdy vola a pokial vas nedvíha asi ma pacientov to je myslím normlane .. Poznám doktorov ktory nepovedia pocas celého vyšetrenia nic u neho to tak nie 🙂

angel987
9. dec 2016

@tinuska58 ano samozrejme ze chcem odist,ale mozem aj po mesiaci?.?

A podla mna nieje normalne,ked povie doktor,zavolame vam o 2-3 dni a nic,volam ja najmenej 20x,lebo chcem vediet vysledky a nikto za tyzden nezdvihne alebo prerusi hovor. Tento pristup urcite nieje v poriadku,nech si vravi kto co chce😠

tinuska58
9. dec 2016

@angel987 myslím ze vy môžete odísť kedy chcete pokial ste s niečim nespokojná a treba vyhľadať lekara ktorý Vám bude vyhovovať ... Neviem Vám povedat ale mne sa nikdy nestalo ze by ma nezdvihli alebo nezavolali .. Treba si pozrieť aj ako maju pracovnú dobu niektoré dni robia az o 16 a viem ze v piatok nerobia vobec ale vzdy ked som na poradni telefon tam zvoní ostošesť a sestrička vzdy zdvíha ..

angel987
9. dec 2016

@tinuska58 Hej,dali mi taku karticku,kde je ich tel.č. aj ordinacne hodiny...podla toho som samozrejme aj volala.

čiže len to som chcela vedieť,či možem aj po mesiaci odísť alebo tam musim byť pol roka ako sa to píše všade na nete..🙂

tinuska58
9. dec 2016

@angel987 s týmto konkrétne nemám skúsenosti takze Vám neporadim 🙂 a preco by ste museli cakat pol roka ?

angel987
9. dec 2016

@tinuska58 lebo len kazdy pol rok možte meniť gynekologa alebo obvodneho 😨

teda aspon to čitam všade na nete...

tinuska58
9. dec 2016

@angel987 no zaujímavé teda ...ešte som lekára nikdy nemenila tak vobec neviem ako to je .. Skúste sa este u niekoho informovať okrem internetu tam sa toho popise

kikuska21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angel987
3. jan 2017

@kikuska21 presne tak, tiez mi pripada dosť namyslený, dá pocitiť že on je niekto a vy ste nič. Sama musíte volať kvoli vysledkom,ked aj vypíše lieky,vobec žiadna reč o kontrole alebo niečo, sama som sa spýtala,či sa možem vrátiť ak mi nebude lepšie. Banujem že som k nemu šla a to som dala na recenzie. Su určite aj ovela milší,citlivejši a ludskejší doktori ako je on. Možno bol kedysi dobrý,ale už sa teda zmenil ☹

patulka1504
3. jan 2017

Ja až na jednu negativnu skúsenosť mám s ním už len dobré skúsenosti , vždy je milý ,všetko mi pekne vysvetlí a skoro vždy sa na niečom smejeme ,dúfam že to nezakriknem ale zatiaľ najlepší gynekológ akého som ja mala .... Síce som na neho hovorila prv nie príliš pekne ale sa to otočilo a som spokojná .

elmunda81
26. jan 2017

Čaute baby, som celkom prekvapená z toho čo tu čítam. Mne za výsledky ,vždy sestrička ako povedala zavolala, keď som mala zmeškaný hovor a videla som že je to ambulancia hneď som volala späť... Niekedy síce na viackrát zdvihnú ale pri tomto počte pacientiek je to absolútne normálne. Čo sa týka dokiho ja som spokojná, podľa mňa si robí svoju prácu ako má, že termín neberie žiadne poplatky, čakám Max 10 min. A to na základe. Iných skús.s gnek. vždy som platila že za termín a usg a pritom neopodstatnene... Dominika vzdy všetko vysvetlí A keď niečomu nerozumiem v pohode vysvetlí. Je to tiež človek, je normálne že nemá možno kady den svoj den, ale tak čo.... On tam neni od toho aby nam hladkal naše ženské ega. Oproti iným lekárom priznajte si baby mate ten blbý pocit že idete gynekologovi? Ja teda nie a to som prešla poradne s mojou prvou dcerkou a teraz cakame bejby 2 a opäť chodím k nemu a som spokojná 😊 ja si myslím že je to o komunikácii treba si inteligentne otvoriť ústa ak nie ste s niečím spokojné.

dianavaneska
26. feb 2017

Ahojte.neviem ci to sem dobre pisem.mozem sa spytat prosim vas kolko sa plati u dr.Janička za preventivku? Dakujeem

angel987
1. mar 2017
dianavaneska
1. mar 2017

@angel987 dakujem uz som bola vcera.a platila som 5e.😊

zuzi1409
1. mar 2017

A za.co sa plati 20€ ??? Akoze za preventivku? To od kedy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre