MUDr. Köglová Mária v Dúbravke a vaše skúsenosti s ňou

kvetka_
14. jún 2012

Ahojte baby,
mam taky problem, ze si nieviem najst gynekologa. Som z DNV kde chodim MUdr. Smrekovej, ktoru kvoli tehoenstvu planujem opustit. Ale neviem kam. Najlepsie BAIV. Na Kramaroch ma nevezmu, lebo tam beru len z Kramarov, ako mi povedali, v Karlovke ma tiez nevezme gynekolog, lebo uz neprijima pacientky, A teraz som narazila na tuto gynekologicku. Sedi v dubravke, nenasla som na nu na nete ziadne recenzie. Chodite k nej niekto? Ake mate skusenosti? Ste spokojne? Za akukolvek informaciu vopred dakujem!!!

kvetka_
autor
18. jún 2012

nikto ju nepozna? ☹

hradnapani
18. jún 2012

@kvetka_ moja mama k nej chodila, ked bola tehotna este so mnou 🙂, vraj starsia pani, dosledna. viac o nej neviem, chodim inde.

kvetka_
autor
19. jún 2012

@hradnapani dakujem 😉

fitonia
24. sep 2013

je to dobra doktorka.... chodim ku nej uz viac nez 4 roky... vzdy vsetko vcas zaregistruje a posiela aj na odborne vysetrenia... moze obcas posobit razne, ale je fakt odbornicka... ma mladu sestricku a su zohrane, tak vysetrenie netrva dlho... da sa s nou rozpravat v pohode o vsetkom, hoci aj o silikonovych prsiach alebo piercingu na intimnych miestach 🙂 napriek tomu, ze je to starsia dama, ma velmi moderne nazory... vrelo odporucam 🙂

simib
6. jan 2014

Chodí ešte niekto k tejto doktorke?rozmýšlam ísť k nej,kedže som z Dúbravky.

echo
6. jan 2014

ahojte, ja som k nej pred 5 rokmi chodila, ked som planovaa byt tehotna, presla som inam..ani neviem preco ale ak chces precitaj si recenzie tu http://www.lekar.sk/680/mudr-maria-koglova/hodn....
Nie je to zla doktorka, az niekedy na ten pristup.

cacianka
23. júl 2014

ja som pred rokmi od nej odišla s plačom... a to nie som žiadna trasorítka, aj kolegyni pos...a tehotenstvo, plod odumrel a keď sa bola poradiť že nepočuje srdiečko, sprdla ju že je hysterická mamička, potom ju ťahali hrobárovi z lopaty, otrava krvi jak hovado,
bolo to dávno, možno sa zmenila. v Dúbravke robila aj Berešová, výborná žena ale práve odišla do penzie, vraj je dobrá Ružičková v Lamači...

avi39kke
1. aug 2014

Ja k nej tiež chodím a súhlasím s tím že má svojský prístup. K tomu či je moderná doktorka na svoj vek, vzhľadom na to, že mne vynadala, že prečo ženy nosia tangáče to račej nech chodia na ostro a pritom tanga ani nenosím 😀 tak neviem či môžem súhlasiť. Ale nikdy som nemala čas sa s ňou o niečom porozprávať bo mám z nej pocit, že by som ju otravovala či nebodaj vyrušila všetko je u nej rýchle až niekedy mám pocit nedbalé. A vyzlečená čakám v tej prezliekacej kabínke niekedy s pocitom či na mňa nezabudli. Keď som išla na vyšetrenie s plným mechúrom skoro som to nevydržala ako si dala na čas.
Sestričku teraz vymenila tak je mladá sympatická.

margaretka84
2. aug 2014

Ja mam s touto dr dobre skusenosti. Chodim k nej nieco vyse roka. Prestahovali sme sa s muzom do Dubravky z ineho mesta a ja som rychlo potrebovala najst gynekologa, lebo som vtedy prave zistila, ze cakam babatko. Obvolala som vtedy par doktorov a nikto okrem sukromnikov ma nechcel prijat. Kedze spadame pod jej obvod, tak ona ma vzala, ale tiez som netusila, aka je. Bohuzial prva navsteva bola smutna, lebo ultrazvukom zistla, plod bol odumrety. Bola velmi empaticka, ihned ma poslala na potvrdenie diagnozy na kramare... Teraz vsom znovu tehotna, o mesiac mam termin a musim povedat, ze sa o mna fakt cele tehu starala. A to ho mam problematicke... Bola velmi dokladna, od 6.mesiaca som ostala lezat, chvilu aj v nemocnici. Lekari ma tam strasili, ale ked som prisla ku nej, pacilo sa mi, ze nemala tie panicke reakcie a vobec nestrasila, ze predcasne porodim. Prave naopak, vzdy ked som od nej odisla, tak som si verila, ze nie je to take zle a vydrzime do terminu. Aby som to zhrnula:ano, ma niekedy svojsky pristup aj poznamky, ale ja na nej ocenujem jej dlhorocne skusenosti a schopnost spravne odhadnut situaciu, co mnohym mladym doktorom chyba. Ja som s jej pristupom spokojna a cakanie v kabinke, ci jej moderne alebo nemoderne nazory pre mna nie su podstatne. Podla mna sa s nou da dobre porozpravat a bez problemov odpovie na vsetko co sa spytam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre