MUDr. Peter Kosler a MUDr. Richard Baran

alaska15
15. apr 2015

Ahojte, som z Veľkých Úľan a chcem sa opýtať na skúsenosti s doktorom MUDr. Petrom Koslerom, alebo popripade Mudr. Richard Baran. Budem naozaj vďačná ak mi niekto dá spätnú väzbu, aby som sa vedela rozhodnúť ktorého doktora by som si mala vybrať.

alaska15
autor
16. apr 2015

.. to naozaj nemáte nikto skúsenosti s gynekológmi v Galante a okolí? Potrebovala by som poradiť ku komu mám prestúpiť. Ak sa tu niekto nájde naozaj mi to pomôže.. ďakujem

sissika
16. apr 2015

Ja odporucam doktora Janicka zo Serede

jedosko600
16. apr 2015

Ja som rodila u p.primara Scasneho a super..🙂

alaska15
autor
17. apr 2015

Jej ďakujem, no vraj ten MUDr. Janíček už ma plno a neberie nové pacientky. Pán primár Scasny, aj o tom som počula a bola si spokojná, čítala som o ňom aj dobre aj zlé veci, ale ako sa hovorí sto ľudí sto chutí 🙂.. a nevieš náhodou či prijima nové pacientky?

trish31
17. apr 2015

Ja chodim k MUDr.Havranekovi a som spokojna 😉
@alaska15

katka8855
28. jan 2016

@alaska15 ja radim doktora Barana

nela12345
12. aug 2016
nela12345
12. aug 2016

@nela12345 ja som chodila baranovi je dobri velmi to je sukromnik a teras chodim koslerovi a Aj ten je oka tej dici zadarmo

salamistka
12. aug 2016

ja chodím k Dr. Baranovi, súhlasím s tým, že je dobrý odborník a príjemný k pacientkám, aj keď je u neho veľký nával vždy, treba dlho čakať, za všetko treba platiť, aj za preventívnu prehliadku, aj za objednanie načas napriek tomu, že keď nestíha a musí si odskočiť operovať, vypýtajú si aj tak peniaze...má peknú novú ambulanciu pri stanici v Galante...a má divný pracovný čas, pondelok a piatok do dvanástej, v stredu len od 10,00 do 12.00, je ťažké sa k nemu dostať, ťažké je aj dovolať sa k nemu, lebo sestričky nestíhajú dvíhať telefóny...

katka8855
12. aug 2016

@salamistka ja som u Barana platila len rocny poplatok a ako tehotna len 3xsono.. u inych lekarov som platila aj za kadeco ine.. v GA ma super ambulanciu ale caka sa dlllho... lepsie je to v Kralovej pri Senci

salamistka
12. aug 2016

@katka8855 a v Kráľovej pri Senci je utorky a štvrtky? lebo vtedy v Galante neordinuje...viem, že aj u iných lekárov sa platí, ale keď si vypýta za preventívku 20 eur, ročný poplatok 30 eur a 10 za objednanie načas, aj keď čakám dve hodiny, tak sa mi to zdá moc...ale som si istá, že u iných lekárov sa platí možno aj viac...a on je dobrý odborník, takže som naďalej u neho...musím uznať, že zatiaľ som s ním najspokojnejšia zo všetkých gynekológov, ktorých som mala

katka8855
12. aug 2016

@salamistka ano utorky a stvrtky. Ja som za preventivku nikdy neplatila. Osyatne ako pises ale ja sa neobjednavam. V kralovej viem casy kedy dlho necakam

nela12345
15. aug 2016

Nie to ale pan Baran je sukromnik a tam platis tusim20eur na celi rok tak som to mislela .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre