MUDr. Suchánek - Ružinov

amalindaamalinduska
27. máj 2014

Ahojte baby 🙂 Rodila ste niektora v Ruzinove u MUDr. Suchanka prirodzenou cestou? Ako ste s nim boli spokojne? Prisiel ked ste mu zavolali aj ked nebol prave v sluzbe? Dakujem za kazdu odpoved 🙂

pemizb
27. máj 2014

Preco sa pytas prave nanho? Si ho chces zaplatit? Poviem ti moj nazor na to...zaplatis 300 eur, ak nepride vratia ti ich, ak pride mas po prachoch. Podla mna su v Ruzinove vsetci lekari super. Ja som si povodne tiez chcela zaplatit, nakoniec som zmluvu nestihla podpisat. To nie je az taky problem, da sa to dodatocne, ale lekar aj tak nemohol prist. Takze ma rodil ten co mal sluzbu a bol fantasticky. Ja ti tu napisem aj jeho meno...Diveky. Podla mna su v Ruzinove vsetci super....ja by som si tie peniaze nechala na tvojom mieste pre babatko a neboj sa...naozaj tam su ti lekari bez chyby....rucicky by som im vsetkym bozkavala....bola som tam dost dlho, takze som ich tam zazila. Drzim palce

amalindaamalinduska
autor
27. máj 2014

@pemizb Pytam sa na neho preto, lebo by som si ho chcela zaplatit. Mam totiz rizikove tehotenstvo a chodim k nemu do poradne uz niekolko tyzdnov, takze velmi dobre pozna moj stav...ide vsak o to, ze doteraz to vyzeralo tak, ze budem u neho rodit cisarskym rezom (na co viem, ze je velky odbornik), ale moje vyhliadky na prirodzeny porod sa zrazu rapidne zlepsili (comu sa velmi tesim), avsak nepoznam nikoho kto by u neho rodil prirodzene a preto by som chcela poprosit niektoru mamicku, ktora rodila u neho prirodzene, aby sa podelila o skusenost s prirodzenym porodom u neho.

biancaadamko
28. máj 2014

rada by som sa vyjadrila k tejto teme, ano doktory su vsetci odbornici, ale... tiez som bola toho nazoru, ze platit si netreba, ved ma niekto musi odrodit, to je fajn ak budete mat bezproblemovy porod. Ja som rodila od stvrtka a mala sa narodila v sobotu v noci... takze asi tak... vobec som sa neotvarala, kontrakcie kazdu minutu dve, uz som mlela z posledneho ale nikto nic nerobil... nakoniec mi tam brat v sobotu v noci vybavil nejaku sestricku a ta ma odrodila, vybavila kadeco mozne aby som sa otvorila a od jej nastupu k mojmu porodu a danim vsetkeho mozneho a hlavne oxitocinu na plne pecky som malu porodila do 5 hodin. prisla na svet zelena, nedychala, ozivovali ju a plus zelena plodova voda, ale nastastie sme zdrave 🙂 takze toto tak v skratke ako sme dopadli my a uprimne, nikdy viac bez zaplateneho lekara

tinus7
28. máj 2014

@amalindaamalinduska Ahoj, ja som rodila u doktora Suchanka prirodzenou cestou. Ale ja som zase nemala rizikove tehotenstvo. Mala som ho zazmluvneneho. Moj porod s nim prebehol uplne v pohode, suhlasim ze je to velky odbornik a ja som s nim bola spokojna. Ano, prisiel do nemocnice mimo svojej sluzby. Prajem vsetko dobre

amalindaamalinduska
autor
29. máj 2014

@biancaadamko fuha, je mi luto, ze si si tymto musela prejst...ale nastastie vsetko dobre dopadlo a blahozelam k zdravemu babatku! 🙂

amalindaamalinduska
autor
29. máj 2014

@tinus7 dakujem za odpoved tinus 🙂

lencika
31. máj 2014

ja som bola u neho v poradni nerodila som sice u neho ale bol velmi prijemny a mily

cikulienka
22. apr 2015

Mudr. Marosko Suchanek je naj odbornik, nedam nanho dopustit, poznam ho uz 15 rokov, mala som rizikove a odrodil ma cisarskym, uplne super aj amniocentezu mi robil, prijemny a velmi skuseny clovek, len doporucujem

michi200
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
michi200
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deniska0000000000
2. dec 2016

Ja som u dr Suchaneka rodila pred 15 rokmi veelka spokojnost a teraz o mesiac idem opat rodit a samozrejme iba cez neho.uzasny odbornik.doporucujem.

cikulienka
2. dec 2016

Len doporucujem naj odbornik vo svojom obore urcite a v ostatbych tiez nemam nanho dopustit

2012veronika
3. jan 2017

Nedoporucujem ho k porodu, nezdvihol telefon ked som dosla do nemocnice a chcela ho informovat ako dopadla vizita Do nemocnice ma sam poslal lebo som mala sekciu a teraz to tiez tak vyzeralo. Posala som mu smsky aj viackrat volala, ale nereagoval. Nedoporucujem. Je sice odbornik, ale so zvlastnym spravanim k pacientovi.

deniska0000000000
20. jan 2017

Ja som u neho rodila pred 3 tyzdnami mal volno porod nastal ked nebol v praci zavolali mu a o chvilu bol na sale.ja len mozem doporucit.ale sto ludi sto chuti.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre