Odporučíte mi dobrého gynekológa v Liptovskom Mikuláši?

sirotka11
27. júl 2011

Ahojte dievčatá, pochádzam z Piešťan ale momentálne žijem s manželom v L.M. Nakoľko čakáme vytúžené bábätko, prosím vás poradte mi nejakého dobrého gynekológa v Liptovskom Mikuláši. Nemám ani šajnu, na koho sa obrátiť... ☹

pe
27. júl 2011

ahoj ja sice teraz byvam v BA, ale pochadzam z LM, tak by som ti odporucala Dr. Boďu, ma ambulanciu na Nábreží, ve to by si si vyhladala presnu adresu alebo Dr. Verebovú, ktora ma ambulanciu v nemocnici v Paludzke, obaja su super, tak by som sa rozhodovala podla toho, kde to mas blizsie...

gina333
27. júl 2011

Ja by som ti odporucila Dr. Lunicka, ma ambulanciu v Paludzke, je fakt perfektny. Dovolim si povedat, ze najlepsi na Liptove. 🙂

vejinka
27. júl 2011

Boda na nabrezi uz davno nebyva teraz ma ambulanciu kusok od lodenice pri vahu a aj tam byva.inak mozem ho odporucit je to fesak a ma uzasny pristup.volakedy bol aj porodnik ale uz je len gynekolog.rozsirene su povery ze je to alkoholik ale je to blbost.je aj v mestkom zastupitelstve ako poslanec.ma velmi ludsky a priatelsky pristup.

venika_v
29. júl 2011

tak neviem baby ja som mala bodu dovtedy kym som ho nestretla v piatok v podniku opiteho s cigaretou v ruke ako obchytava a zvadza mlade baby,,, ale ako gynekolog bol fajn

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre