Odporučte gynekológa v Žiline, ktorý berie nové pacientky

annie89
7. júl 2020

Ženy, takáto otázka tu už v minulosti bola, viem.
Zaujíma ma aktuálna situácia. Viete alebo máte gynekológa, s ktorým ste spokojné a viete, že prijíma nové pacientky? Aj tie tehotné?
Už som snáď obvolala každého 😥

janinque
7. júl 2020

Durmis, ale cez sestričku sa k nemu nedostaneš. Napíš mu email: durmis@gynmed.sk

annie89
autor
7. júl 2020

@janinque ďakujem, ale chodím k nemu teraz a rada by som odišla. 😉

janinque
7. júl 2020

tak potom neporadím, v ZA som chodila ku Kianičkovi, Oravcovej a Popluhárovej a som rada, že ani k jednému z nich už nechodím 🙂

denka259
7. júl 2020

@annie89 ahoj, môžem sa opýtať, prečo odchádzas od durmisa? Ja som chcela chodiť k sudekovi ale že ambulanciu prenechal durmisovi a k nemu som ist nechcela.

annie89
autor
7. júl 2020

@denka259 poslala som ti spravu

brunko10
6. aug 2020

@annie89 dobrý večer, prosím Vás prečo odchádzate od doktora Durmisa? Tiež zvažujem odchod lebo som tehotná a jeho starostlivosť sa mi zdá nedostacujuca

annie89
autor
7. aug 2020

@brunko10 momentálne, nakoľko som nenašla v Žiline gynekológa, ktorý by ma ako tehotnú zobral, zostávam. Po pôrode však zvažujem odchod. To už má snáď ako netehotnu niekto vezme.

ajka0207
7. aug 2020

@annie89 ak môžeš napíš mi do správy prečo od durmisa chces odísť. Ja síce som u walenfelsa teraz, ale zvažujem zmenu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre