Poradíte pôrodníka na Antolskej v Bratislave?

ssslavka
15. mar 2011

Pekný deň, prajem, všetkým. Prepáčte, že kladiem otázku, ktorú ste tu už iste riešili, no neviem sa na internete dopátrať aktuálnych recenzií na pôrodníkov na Antolskej v BA. Mám rozmanité skúsenosti s lekármi a veľmi rada by som sa zverila do rúk skutočnému odborníkovi. Som prvorodička a termín pôrodu mám stanovený na 31. máj. Prosím, napíšte mi aspoň v krátkosti, ktorý pôrodník/pôrodníčka sa Vám na Antolskej osvedčili a prečo. Chcem si jedného z nich zazmluvniť. A ešte by ma zaujímalo, v ktorom týždni by som mala vopred kontaktovať pôrodnicu, v ktorej budem posledný mesiac absolvovať poradne. Ďakujem a všetkým prajem príjemnú slnečnú jar. Slávka.

kermitka
17. feb 2014

Ahojte.Rodila niektora z Vas u Dr.Malovej ? Ja sa chystam na moj druhy porod , prvy bol hrozny....rodila som tiez na Antolskej ale nemala som zazmluvneneho lekara.No tentokrát urcite chcem zazmluvnit dr..ale fakt chcem odbornika..preto sa pytam.Poradte mi prosim Vas.Dakujem

kristinafifi
17. feb 2014

neodporucam Federovu, mam s nou velmi zlu skusenost...Dr. Havalda je fajn 🙂

zuzulik236
19. mar 2015

rozhodne MUDr Dubcakova je super aj odbornicka aj ma super ludsky pristup... sice ma najviac pacientiek v poradni ale to tusim hovori same za seba... rodila som u nej v juni 2014 a k nikomu inemu by som uz nesla tak ak sa zadari stretneme sa aj buduci rok 😉

gabika85
19. mar 2015

Podla mojho nazoru si netreba na Antolskej nikoho zazmluvnovat. Vyhodene peniaze, babatku sa neskor zidu ovela viac 🙂 lekari su tam super, naozaj odbornici. Rodila som tam 2x, 2 mesiace som lezala na rizikovom. Vzdy ma sluzbu starsi lekar a mladsi makaju 😀 Ked je naozaj problem, starsi je do minuty pri porode.

barca1983
23. mar 2015

Za mna urcite Dr Dubcakova. Je perfektna, pri porode bola vdaka nej super atmosfera, napriek tym fakt hroznym bolestiam na porod s nou mam krasne spomienky. Najma, nerobi nastrihy ako na beziacom pase.

nelinka2009
10. apr 2016

Ja som rodila prvu CS Mudr. Janac, hned po porode siel na lyzovacku, takze sa o mna starali ostatni a boli uzasni vsetci... Teraz chodim k Mudr. Bertoldovej... Je fajn na niektorych poradniach nema mic naladu, ale tak clovek prezije... Mam komplikovanu maternicu takze dole na utz chodim len k Mudr. Malovej tiez je uzasna... A to zazmluvnenie urcite odporucam.

zuzuzu3
10. apr 2016

Jednoznačne Petrenko, milý, vynikajúci, skúsený 🙂

stanickakrizkova
10. apr 2016

Dr.Havalda, super

petela80
19. júl 2016

Urcite MUDr. Daniš - kazda, ktora ma zuajem o porod s pozitkom a chce z porodu maz prijemny zazitok na cely zivor - tak tento pan doktor

wifina
17. aug 2017

Ahojte baby, je to súrne, niekto nemá mobil na doktora Dlhopočeka? Mám probém, že môj porodník nemôže a všetci ostatní majú dovolenky (sú tam sviatky) v mojom termíne, alebo už majú plno a nevezmú ma. Ďakujeeem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre