Pôrod v Prešove

matuliiiiiiiik
6. nov 2015

Mate skusenosti v Presove so starou alebo monoblokom kde lepsie rodit?

kristinkahugo
6. nov 2015

Ja som rodila aj v monobloku aj v starej a prišla som z KE .teraz po dvoch pôrodoch je skôr dôležitejšie aké je novorodenecke oddelenie ako to ci som v nadštandardnej izbe s telkou. Je pravda ze v monobloku je krajšie ale s personálom som bola spoko aj aj . Záleží však co očakávaš a u koho rodíš . Ja som rodila u dr. Kyseleho pred 9 rokmi a potom 3mi. Po mojom manželovi to je druhy muž ktorému som dôverovala. 😉

matuliiiiiiiik
autor
6. nov 2015

Asi tiez pojdem do monobloku doktora ani neviem aki bude mat smenu takeho budem mat,len aby ako prvorodicke pomahali a ludsky boli,personal bol tapomocny aby som sa netrapila xi,a v monobloku mas babetko na izbe stale?

matuliiiiiiiik
autor
6. nov 2015

Preco si nerodila v kosiciach ked sa mozem opytat?

limetka69
6. nov 2015

Tak ja tu uz hodnú chvilu sledujem pre a proti co sa tyka starej a novej nemocnice. Rozhodla som sa pre staru, vraj je vsetko lepsie tam z pohladu mamiciek. A novorodenci z okolia co maju problem su privezeni do starej, tak o niecom to svedci. A v monobloku je nejaky nemenovany porodnik, ktory je vraj velmi necitlivy a arogantny, a vraj aj par detom poskodil rucicky, vyklbil a museli s nimi chodit na rehabilitacie. Tak uz len z toho dovodu sa chcem monobloku vyhnut. Ak chces vediet viac tak sa pridaj do skupin monoblok a stara nemocnica a tam baby hodnotia. 🙂
@matuliiiiiiiik

vierka0
6. nov 2015

@limetka69 rizikovych novorodencov vozia do starej porodnice kvoli detskej JIS ktora tam je, ale aj v monobloku je oddelenie patologickych novorodencov, maju tam normalne inkubatory, ja som rodila v 34tt, mala bola podvyzivena, 1490gr, rodila som v monobloku, aj tam sa o nu starali na neonatologii - uzasna lekarka, dr. sinaiova, po porode mi vravela, ze zatial mala ostava so mnou v nemocnici, ale na jiske jej drzia miesto, keby nahodou sa zhorsil stav, nastastie bolo len lepsie 🙂 s lekarmi v monobloku som bola tiez maximalne spokojna..osobne, ked vidim budovu starej porodnice, katastrofa, prefukujuce stare okna, zachod spolocny na chodbach, kolegyna si zo sprch odtial priniesla zlateho stafylokoka, co jej rozozral pol prsnika

limetka69
6. nov 2015

@vierka0 tak ja sa nehadam, snazim sa len nejak rozhodnut. A vo forach co som citala boli zeny viac spokojne so starou, to nie je moja vlastna skusenost. Ale boli tam kocky co rodili aj aj a lepsie sa im zdalo v starej. Boli aj vynimky samozrejme. Som prvorodicka, rodim v marci a sama neviem kam ist. Pravdupovediac bojim sa ist do oboch. Ziadna slava v presove. Rada by som sla do Bardejova, len si to neviem predstaviť, tu cestu tam. A tie sprchy vraj dajak opravili, romky vraj maju vlastne, aj wc. Tak ja neviem vazne. Ja pisem co som sa tu docitala. V marci mozem povedat ako to dopadlo 🙂

vierka0
6. nov 2015

@limetka69 ja sa tiez nehadam 😀 to vobec, len zdielam svoju skusenost ;) osobne som velmi prekvapena, ako sa zaznava monoblok a vyzdvihuje stara - teda tu na MK - stravila som v monobloku takmer tri mesiace (pred porodom aj po porode), takze som mala moznost zazit si ho poriadne 😉 na bardejov som pocula pozitivne reakcie, šacu si nezvazovala ? je to blizsie 😉

jurko77
6. nov 2015

ja som rodila v starej ale bola som aj v monobloku takze za mna urcite stara,ale rozhodnut sa musis sama.

annie6
6. nov 2015

dvakrat som bola v starej a na tych par dni pre mna v pohode 🙂

limetka69
6. nov 2015

@vierka0 nie ani neviem kde to je 🙂 ale tak chcem aby mi mm mohol hocikedy hocico doniest tak pojdem do starej, viem, ze mimo po by za mnou (nami) 😀 nikto neprisiel.

tatiana1985
6. nov 2015

mne kamosku domrvili v starej, tam by som nesla zase ja.ak chcete hororovy pribeh,dam vam na nu kontakt 😀 ... ja mam oba porody v monobloku a za mna super

nmonika
6. nov 2015

Za mna monoblok.MAx spokojnost so vsetkym z mojej strany pri oboch porodoch 🙂

ewelinna
6. nov 2015

Monoblok urcite, co sa hygieny aj personalu tyka...

sweetlife00
7. nov 2015

Ja som rodila v starej a bolo tam super. a neviem preco je tu nadomnou spomenuta hygiena a personal.. je pravda ze je tam starsie vybavenie ale vsade bolo cisto a personal mily, kazdy si sestricky chvalil. Rozhodla som sa tam ist lebo mi to odporucalo vela znamych a tiez som tu citala plno recenzii a nelutujem. Ak budem este raz rodit urcite to bude v starej porodnici 🙂

matuliiiiiiiik
autor
7. nov 2015

Citam ze kazda ma inu skusenost takze kazda sa musi rozhodnut sama,ja som bola 5dniv monobloku na kyretaz na zakrok,a pred zakrokom som si mala vybrat nemocnicu vybrala som si monoblok aj ked zas kazdy ma tam inu skusenost s personalom ja som nic zle tam nezazila a aj cisto tam je na izbach zachod super,takze pojdem v maji do monobloku xi 🙂 🙂

saro
3. okt 2016

Ja som 2x rodila v monoblok a 2x som bola operovana na gynekologii v monoblok u Dr.Simu bola som strašne spokojna

lolalita
3. okt 2016

Rodila som v novej a nemôžem povedať jediné krivé slovo a to sa považujem za náročnú osobu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre