Pôrod v Roosveltovej nemocnici

barborik3
14. jan 2017

maminky,prosim vas rodili ste v poslednom obdobi niektora v Roosveltovej nemocnici v BB?pripadne ste si niektora platili porod pri dr.Hudecovi?ake mate skusenosti??ja som svoj prvy porod absolvovala v roosveltke a mam na to dost negativne spomienky.teraz planujeme druhe babatko a mna normalne trapi trauma z toho prveho porodu.tak ma zaujima,ci mate z posledneho obdobia aj nejake pozitivne skusenosti s porodom v tejto nemocnici?pripadne,viem,ze pan dr.Hudec ma dobry pristup k rodickam,tak ci nemate s nim skusenosti?Dakujem velmi pekne za reakcie 🙂

selena2
14. jan 2017

Ahoj,ja som obe detiP rodila v Bb.Prvý pórod bol dosť zlý a ťažký.Nemóžem povedať že by bol zlý prístup personálu skór išlo o to že som mala prvý pórod vyvolávaný oxytocínom.Pri druhom som to odmietla a dala si epidurál.Pri obidvoch deťoch bol doktor Hudec a je to skvelý doktor.Milý,sympatický.Odporúčam určite tohto lekára.Prvý krát som bola na nadštandardnej izbe.Mne dosť prekážalo že som bola sama.Pri druhom som šla dobrovolne na normálnu izbu a bolo super.Mala som dobrú spolubývajúcu aj za cenu spoločných spŕch a wc.Detské sestry tiež výborné a tak isto aj ženské.Po pôrode chodil ešte lekár čo mi pichal epidurál kontrolovať ako sa mám a dával mi cez kanilu aj lieky proti bolesti.Bol to doktor Jakub Hlásny.Tiež úžasný prístup mal.Ja by som tretie dieťa šla rodiť do BB.🙂Prajem veľa šťastia.

frutizmus
17. jan 2017

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre