Pôrodnica Levice. Aké s ňou máte skúsenosti?

kicsinko5
21. dec 2010

Ahojte, som v 17 t.t. a zaujímali by ma názory o Levickej pôrodnici, nakoľko tam by som chcela rodiť. O prvé bábätko som prišla vo ferbuári, rodila som v Galante. Nakoľko bývame v blízkosti Levíc, tak by ma zaujímalo, čo viete o tej pôrodnici. Zaujímalo by ma aj to, že koľko sa platí za prítomnosť otca, na ktorého lekára aký názor máte? Na JIS v Leviciach sa nedám dopustiť, ale gynekológiu a pôrodnice nepoznám.

babi1
21. dec 2010

@kicsinko5 novorodenecká JIS v Leviciach nie je, preto ak sa bojíš o bábätko, radím ti, choď rodiť radšej do Nitry alebo NZ, podľa toho, čo píšeš, bábätko asi malo problémy... V Leviciach nie sú pripravení na to, keď treba dieťatku špeciálnu starostlivosť. Nám zomrel v LV pôrodnici pred rokom vnúčik, nezbadali, že mu klesajú ozvy, mám na nich ťažké srdce, klamali nám...pritom zanedbali pôrod...

kicsinko5
autor
22. dec 2010

@babi1 v tomto tehotenstve som zatial nemali problémy, ale vo februári sme prišli o našu dcérku v 37 tt... 3 týždne po tom som sa dostala na JIS v LV s plucnou emboliou a zvacsila sa mi pravá strana srdca.. tí ma zachránili, síce nevyzeralo to ružovo, preto sa na nich nedám dopustit... ja dcérku som rodila v GA, a síce v pitevných správach je, že nezistená príčina smrti, lekári v Ga, a aj v LV povedali, že podla všetkého pochybil moj gynekolog... ☹

evickapooh
22. dec 2010

2 krat som rodila v NZ ale 3 krat by som rodila v LV zda sa mi ovela sympatickejsie-myslim prostredie a mozes mat dohodnuteho lekara pri porode co v NZ nie....a lekarku by som si vybrala dr Durovsku.ja som rodila v NZ mala som dohodnuteho lekara ale ten uz nechodi k porodom do NZ ale do KN nemocnici.a nemocnica v KN sa mi nezda....a zas LVje cca 60 km od nas -to je nevyhoda nechcela by som poroit v aute ...ale zatial nie som ani tehu....takze to su len plany....porodnica v LV sa mi celkom paci a aj gynekologocka Durovska je tiez velmi sympaticka.

babi1
23. dec 2010

@kicsinko5 teším sa, že sú v Leviciach aj poctiví lekári, ktorí vedia odviesť spoĺahlivú prácu, aj ja poznám takých, ďakujem, že sú, a že ich práca, ktorú si sami vybrali baví. Ak ti môžem poradiť, zajednaj si pôrodníka, je to úplne iný prístup. Dúfala som, že smrť nášho Timka ich donúti byť opatrnejšími pri iných pôrodoch, ale dozvedela som sa nedávno, že na jar - znovu nechali umrieť bábätko mojej známej, rodila dvojičky, drobná ženička, jedno sa udusilo pri pôrode, druhé oživovali a teraz keď má pol roka, zistili, že nie je v poriadku, chodia po vyšetreniach, vyzerá to žiaľ na DMO... To keď pochybí lekár inde, je im jasné hneď, že oni pochybia si nepriznajú... Že svojou nezodpovednosťou zničili životy im žily netrhá... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre