Pôrodnica s podporou dojčenia

natalia_r
25. okt 2023

Hladam porodnicu s podporou kojenia na zapadnkm slovensku, naposledy v trnave som rodila v porodnici dali flasku a hotovo, nemali cas sa mi venovat, mala sa nevedela prisat, potrebovala som pomoc a nemali dost personalu.

Kludne aj sukromna klinika

Dakujem za rady

2ivana5
25. okt 2023

@natalia_r ja plánujem v Nových Zámkoch rodiť a tam je napísané v zozname vecí, že nenosiť fľašku, z čoho mi vyplynulo že podporujú dojčenie.. ale teda osobnú skúsenosť nemám

petronellla87
25. okt 2023

@natalia_r Piestany...Pomozu sestricky aj laktacna poradkyna🙂

tindik
25. okt 2023

Mala som skvelú skúsenosť s Trenčínom (aj) ohľadom tohto.

veronikaszabova
25. okt 2023

@natalia_r Skalica

nikuus12
25. okt 2023

@natalia_r mne pomohli na Antolakej v Peterzalke Bratislava, zlate, trpezlive pani laktacne poradkyne, ukazali mi aj ako si vankuse vypodlozit, aby sa mi lepsie drzala mala, dokonca usudili, ze bez klobucikov ja dojcit nebudem, a dokonca mi ich pani sanitarna sestra isla kupit do lekarne, vsetko sa rozbehlo a doteraz dojcim.

k47
25. okt 2023

Tiez mi prisli ochotne na Antolskej. Tam je to tusim tak, ze vsetky sestry na sestonedeli maju kurz laktacneho poradenstva.
Nerozbehli sme to plnohodnotne za tie 3 dni (po cisarskom) tak som to este doplnala viedeami z mamily a radou od pediatricky.
Treba sa proaktivne pytat, ak nieco potrebujes a nepridu s tym sami.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre