Pôrodnica v Banskej Bystrici

kaji1212
16. feb 2017

Ahojte je tu mamička ktorá rodila v poslednej dobe v BB na nemocnicu som počula samé negatívne ohlasy aj to sú staré komentáre tak ma zaujíma terajší stav Personálu a prostredia. Rozhodujem sa kam by som išla rodiť ja 🙂 ...

Dakujem

petrahanka
19. feb 2017

@kaji1212 a co by si chcela vediet konkretne?

kaji1212
autor
22. feb 2017

@petrahanka konkrétne ze aké sú tam sestričky prístup lekárov celková starostlivosť o mna a k bábätko

petrahanka
22. feb 2017

@kaji1212 no ako natrafis pocula som baby ze si aj stazovali na sestricky aj na lekarov...teraz je tam vela mladych doktorov niektory ani 30 rokov nemali ale sluzby s nimi maju aj starsi skusenejsi lekari...vsetko zalezi aj ako to ty vnimas take situacie..kazdy sme nejaky...za mna to bolo 50 na 50 zazila som aj dorobenych lekarov aj fajn lekarov...viem ze super lekar co tam bol zastupca primara odisiel do Brezna robit primara lebo sa nezhodol s primarom v bb ktoreho sa vsetci boja..ale primar v bb a vo zv su tej istej povahy odmerany a chladny...mena konkretne asi nema zmysel hovorit...nuz nazor si urobis asi len sama ked tam budes osobne...a oddelenie sestonedelia to je uz ina kapitola tam treba ist cim skor domov😀

barbie13
23. feb 2017

Vie niektora poradit, ci ma vyznam zazmluvnit si nejakeho porodnika? Ak ano, ktoreho?

petrahanka
23. feb 2017

@barbie13 daj sa do skupiny porodnica bb https://www.modrykonik.sk/group/6517/
tam ti baby poradia ale za mna zbytocnost lebo lekar ta pride odrodit na 10 minut, za cely cas tam budu s tebou len sestricky...a nemas ani velmi koho lebo vacsinou su tam zeny doktorky mlade a co je jeden schopny dr.Hudec tak ten sa uz neda zazmluvnit lebo sa mu narodil syn a stal sa zastupcom primara. A on osobne nam povedal ze su to vyhodene peniaze ked nam robil prednasku na kurzoch pre tehotne.

barbie13
24. feb 2017

@petrahanka dakujem ti, o tej skupine som nevedela, su tam presne veci ktore som potrebovala vediet - velka vdaka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre