Pôrodnica v Piešťanoch - skúsenosti

mnfmnf
4. jan 2017

Dobrý deň. Rozhodli sme sa pre pôrodnicu v Piešťanoch. Chceli by sme sa informovať a zároveň Vás poprosiť o pár rád. Zaujímalo by nás koľko stojí nadštandardná izba v pôrodnici, ďalej by sme chceli vedieť aký je prístup lekárov a personálu v Piešťanoch. Prípadne Vaše postrehy a názory. Ďakujeme 🙂

veronika295
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sasika97
4. jan 2017

@mnfmnf ahoj nadštandardna stala keď som rodila v 2014 17 eur noc no bola tam tlačenka mne sa neusla. Pôrod bol v pohode aj keď jedna so sestier oprskla načo som prišla tak skoro (3,30)že rodiť budem až poobede nato ma vyšetrila pani Dr.Svarova a povedala ze som prišla v najlepšom mala sa narodila 8,35 s tým že mi nepadlo brucho a doktorka mi robila aj sono nakoniec mi museli pichnúť aj vodu celý čas u mňa bola sestrička ktorej meno si už bohužiaľ z toho stresu nepamätám a jej jedinej môj chlap doniesol to co si zaslúžila bola uzasna v podstate ma odrodila ona keďže doktori si o 8 striedali smenu a pán doktor "nemenovaný" nemal na nás vytiahnute ani náradie.Na novorodenckom tiež super sestricka Tanicka ale našli sa tam aj náladovky ako asi všade. Mam za sebou len jeden pôrod no z počutia ti môžem poradiť keď si bližšie k Trenčínu tal Trenčín a keď bližšie k Trnave tak Piešťany a keď si priamo od nás tak kludne Piešťany nie je to nič strašné prajem veľa šťastia a zdravíčka pre oboch 😘

mnfmnf
autor
5. jan 2017

@sasika97 dakujem za odpoved.pn mam najblzsie uvazovala som este nad My

mnfmnf
autor
5. jan 2017

😵pensive: tak toto ma moc nepresvecilo kokos:( dakujem za nazor

sasika97
5. jan 2017

@mnfmnf na Myjave rodila kamoška sekciou pod celkovou anesteziou nielen lokálnou ako v PN a bola veľmi spokojná 😉

madiniatko89
1. feb 2017

Ahojte, ja mám termín až august 2017 ale chcem sa spýtať či je ešte stále pravda, že ak mi termín pôrodu v Piešťanoch padne na sobotu či na nedeľu, že mi nepodajú epidurálnu anestéziu pri pôrode, aj keď budem mať urobené vyšetrenia od anesteziológa? Počula som už viacero názorov tak že či s tým v poslednej dobe nemá niektorá z Vás skúsenosť osobnú. Budem veľmi vďačná za každú radu 🙂

jelsi
17. feb 2017

@madiniatko89 To je blbosť, ja som prišla v nedeľu v noci a hneď mi pichli epidurálku. Rodila som ráno.
Oba pôrody v PN boli úplne v pohode, milé sestričky aj lekári, nemôžem na nikoho nič zlé povedať 🙂
Ak chceš viac info aj o konkrétnych lekároch či o sestričkách, pridaj sa do skupony Pôrodnica Piešťany 🙂 Je tam veľa hodnotení priamo od mamičiek.

surriana
17. feb 2017

Rodila som tam 3krat .Personal od upratovaciek cez sanitarku az po lekarov velmi milí,príjemný,ochotný.A samozrejme vela záleží aj od toho ako sa budes správať ty 😉

jelsi
17. feb 2017

@surriana to je pravda. Raz som tam zažila jednu hysterku a nikto sa s ňou nebabral :D

madiniatko89
18. feb 2017

@jelsi ďakujem veľmi pekne za odpoveď, ukľudnila si ma popravde 🙂 Hehe, niesom žiadna Primadona namyslena 🙂 , tak super ak sú tam milí 🙂 potešili ste ma 🙂

surriana
18. feb 2017

@madiniatko89 na epiduralku anesteziologicke vysetrenie nepotrebujes.Ci je sobota alebo nedela to je uplne jedno,pretoze nie vsetci anesteziologovia vedia podavat epiduralku.Takze kludne mozes rodit aj v stredu ak tam nebude anesteziolog ktori pycha epidutalku tak mas smolu☹

surriana
18. feb 2017

A aby som nezabudla bolo tam dost mamiciek ktore sice epiduralku mali ale posledne 2 hodiny ich nechavali tak v bolestiach lebo to spomaluje porod.

madiniatko89
18. feb 2017

surriana to ja len pre psychicku pohodu 🙂 verim tomu ze ked to pride tak to dam aj bez toho (ak nie, bude len obrovske plus ak tam ten co to podava bude :D )

surriana
18. feb 2017

@madiniatko89 Som si istá ze to dáš...🙂🙂🙂Prajem veľa šťastia pri pôrode 🙂

madiniatko89
20. feb 2017

surriana ďakujem veľmi pekne 🙂

hnedykonik
24. jún 2019

Ahojte, chcela by som si zajednat doktora k porodu, konkrétne primara Glesa, nakolko sa situácia v Pn, trisku komplikuje, nemate niekto na neho kontakt. Nakolko som pn a nechce sa mi ho denne vyckavat na chodbe, velmi by ste mi pomohli

jelsi
25. jún 2019

@hnedykonik pridaj sa do skupiny Porodnica Piestany, tam ti daju kontakt na doktora.

hnedykonik
25. jún 2019

Prosim vas, zenusky, vedeli by ste mi niekto dat kontakt na doktora Glessa, v Pn je teraz velmi potrebnr si niekoho zajednat, ale nemam nikde kontakt na neho. Ďakujem

adel88
25. jún 2019

@hnedykonik preco je to potrebne ? 👀

hnedykonik
25. jún 2019

@adel88 meni sa v Pn primar, prisli doktori z My, je tam asi jediný doktor, ktory je ešte ochotný robit spontanne porody, ostatní len cisaraky. Stava sa zevraj aj to, ze si zaplatis jedného a on sa nedostaví. Preto by som veľmi rada prišla na hotové a mala istotu, ze tam bude ten koho chcem.

lulinka99
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre