Pôrodnica Žilina, Čadca alebo Martin

maricenka23
1. jún 2015

Ahojte, aké mate skusenosti v poslednej dobe s porodom v Žiline? Rodil niekoho Dr.Sudek? Je lepšie ísť do Martina alebo Čadce?

jamelia
1. jún 2015

Ahoj, rodila som 2x v Ziline a nemozem sa stazovat, bolo to v pohode. Ubytovana som bola na nadstandarde v oboch pripadoch a nelutujem 🙂 keby som sla do ineho mesta, tak pri druhom porodim cestou v aute 🙂

mischelka7
2. jún 2015

@maricenka23 Ja som pred pár dnami rodila v Žiline, a nemôžem povedať nič zlé, prístup doktorov, sestričiek velmi dobrý. Boli ochotní, keď som sa aj niečo pýtala, nakoľko som prvorodička, tak som sa dosť pýtala, čo sa týka kojenia.....sestičky na novorodeneckom fakt zlaté, aj na noc mi ju zobrali, kým som sa necítila lepšie 🙂 treba byť k nim tiež milá, majú tam toho až až pri toľkých bábätkach. Som po sekcii, tak som ležala aj na JISke, a tam tak isto. A rodil ma Dr. Sudek, taktiež milý, ochotný doktor a skúsený 🙂 Chcela som isť do Čadce, ale neľutujem, že som ostala tu. Izbu som mala obyčajnú, dalo sa to bezproblémov prežiť, sú staršie, ale čisté to je hlavné 🙂 Takže odporúčam

orlik4
2. jún 2015

ja som rodila prvé v Čadci, druhé v Žiline, a určite Čadca (super doktor, milé sestričky). Martin porovnať neviem. Ak skončíš v Žiline, silno odporúčam nadštandard, ani nie tak kvôli izbe, ale skôr kvôli prístupu sestričiek. Sú tam o 1000000% milšie a nápomocnejšie. V Žiline som bola prvú noc na bežnej izbe a skoro by som porodila v sprche sama kvôli prístupu sestry, takže ja na bežné oddelenie nemám dobré spomienky

maricenka23
autor
2. jún 2015

@mischelka7 ďakujem za info, A ty si bola teda na klasickom oddelení, nie nadštandard?

evittam
2. jún 2015

@maricenka23 Ahoj, dvakrát som rodila v ZA a bola som maximálne spokojná. Bola som obidvakrát na nadštandarde. Pri druhom pôrode som mala Dr.Sudeka - skvelý lekár, pri prvom Dr.Ficek - tiež úplne skvelý človek. 😉 🙂

maricenka23
autor
3. jún 2015

@evittam to znie pozitívne , dakujem 🙂

mischelka7
3. jún 2015

@maricenka23 ano na normalnom, 4 poschodie. Jedina nevýhoda spolocne wc a sprchy, ale dalo sa. Sprcha bola ale vzdy volna, ked som isla ja

gabikkas
3. jún 2015

Odporucam Martin, rodila som tam tri krat, teraz sme sa vratili par dni dozadu s tretim dietatkom a super ako aj pri prvych dvoch detoch....Gynekologicke aj novorodenecke sestricky uplna parada, aj personal, ktory upratoval, roznasal jedlo na izbu, vsetko krasne ciste, Xkrat za den vysypane kose na zachodoch...Lekari tak isto....vobec som nepocitila to, ze by mi davali najavo, ze sak vsetko mam uz vediet, ked som tretorodicka...dokonca aj laktacna prisla, popytala sa, ci nema pomoct...presne som sa citila ako prvy krat, ked sa mi snazili ako prvorodicke vsetko polopate vysvetlit....Sprchu mas na izbe, navstey tiez na izbe, wecka su na chodbe, ale ciste, vyumyvane...a nie ako ked som bola v ZA na gynekologickom na pozorovani, jedno velke vrece na zachode, plno smradu a zima....fuj, otras...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre