Poznáte MUDr. Miroslavu Vargovú z Bratislavy?

minik
5. sep 2011

Ahojte,
chcela by som sa opytať, či niekto z vas chodieva ku gynekologičke Miroslave Vargovej. Som z Bratislavy z Ruzinova, mala by som k nej podla obvodu spadat, len neviem či je dobra doktorka. Aké máte skusenosti?

ema15
6. okt 2012

ahoj, ja k nej chodim, je super 🙂

syslica
29. okt 2012

@ema15
Ahoj všetky! Máte nejaké nové skúsenosti s Dr. Vargovou? Chodila som k milej pani Manicovej, ale tá už neordinuje. S pani dr. Vargovou nemám ešte žiadnu skúsenosť, akurát to mám veľmi od ruky (druhý koniec mesta). Keďže už dlhšie zvažujeme posledný pokus o rozšírenie syslej kolónie, uvítala by som všetky aktuálne info, ako to u pani dr. chodí, obzvlášť aká je starostlivosť o tehotné. Ďakujem pekne!

sofimaciatko
31. okt 2012

aj mne by pomohli nejaké informácie, resp. recenzie nakoľko momentálne mením lekára. Ďakujem

syslica
2. nov 2012

@sofimaciatko No, o pani doktorke sa dá čo-to vygoogliť, má aj webstránku svojej ambulancie. Telefonovala som aj so sestričkou. Zatiaľ som zistila, že za UZV nepreplácaný poisťovňou si pacientka platí 5 eur a za fotku z neho 2 eurá 😖 😖
PROSíM, ozvite sa žienky, ktoré k nej chodíte, dajte nejaké info...

sofimaciatko
4. nov 2012

@syslica no tu stranku som našla hned, ďakujem za tie informácie o UZV. Este by sa zišli tie recenzie od nejakých spokojných pacientiek, resp. aj nespokojných. 🙂

syslica
4. nov 2012

@sofimaciatko Veru, zišli by sa! Teda apel znovu: KTO CHODÍTE pani doktorke, dajte info, prosím! Mám zanedbanú prevenciu (čo nie je dobré a chcela by som to zmeniť)...

minik
autor
11. nov 2012

Ja k nej teda chodim, zakazdym je tam fronta zien v cakarni, treba sa radsej objednat lebo inac sa tam caka aj 2-3 hodiny. A to tam cakaju aj tehotne !
Je celkom mila, ale nie vzdy prave zhovorciva a ochotna vysvetlovat.

syslica
31. jan 2013

@sofimaciatko Takže ak chceš recenziu, máš ju mať 😉 - vyskytujem sa teraz u pani doktorky pomerne často, ak práve neležím chorá doma. Predovšetkým: UŽ NEBERIE nové pacientky, len tie, z jej spádovej oblasti. Je pravda, že je tam vždy kopec žien v čakárni, dokonca aj na Silvestra. Doktorka je milá, odborne zdatná, ja som pacient, ktorý veľa komunikuje a veľa sa pýta - zatiaľ som s ňou ani v tejto oblasti nemala problém. Sestrička je tiež fajn, oceňujem, že po zhliadnutí výsledkov na tlakomere ma nešupli hneď do nemocnice, ale dohodli sme sa na domácich meraniach 😉 (nemám totiž hypertenziu ako takú, len syndróm bieleho plášťa a genetické predispozície na vyšší TK). Ešte jedno pozitívum: ak sa pani doktorke niečo nezdá, problém sa promptne rieši - vysvetlí, odporučí odborníka, takže sa netvári, že je neomylná a sama najmúdrejšia. Toto považujem za ozaj super, lebo som mala s doktormi skôr skúsenosti opačného charakteru. Súhrn: napriek dlhým čakacím dobám, som zatiaľ spokojná. 😉

martynnka
20. aug 2013

@syslica ahoj, stale si spokojna v tejto ambulancii? Zvazujem, ze sem zacnem chodit... Potrebujem doktorku, ku ktorej mozem mat doveru, pocit, ze jej mozem povedat kazdu sprostost... A tie cakacie doby, no... To ma odradza, ale tak pokial sa to da riesit objednanim, to by sa este dalo... Ak ta este nieco napadne, napis 🙂 A v ambulancii je len tato doktorka Vargova? Lebo na stranke je uvedena aj nejaka Manicova... Dakujem 🙂

seraa
20. aug 2013

ja som tam bola par krat, ked sa objednas necakas ani minutu, sestricka je mila aj pani doktorka
ale som tam bola pre jednu bakteriu 4x a tiez ako pisali nic nepovie , aj ked sa pytam tak len tak odpovie a koniec

syslica
20. aug 2013

@martynnka Ja som spokojná, aj keď mi pani doktorka narobila poriadne stresy, keď ma dala urgentne hospitalizovať kvôli hroziacemu predčasnému pôrodu (z ktorého napokon nič nebolo), ale urobila to s najlepším vedomím, že "zachraňuje" bábo a fakt ten šok a starosti o nás nehrala. So mnou sa normálne bavila o všetkom, nemala som pocit, že "nič nepovie", možno že sme si jednoducho padli do oka 😉 . Sestrička je tiež super. Dr. Manicová je staršia dáma, oslovuje mladšie pacientky "moja" a ordinuje len v utorky.
A pozor! Berú už len pacientky z obvodu ulíc, ktoré majú predpísané! A už sa stalo aj,že čakáš aj keď sa objednáš, ale to mali akurát urgentné prípady.

abbie
20. aug 2013

@syslica ahoj, ja som si k nej dala zaslat kartu a sestricka mi povedala, ze si mam zavolat, ci uz ju maju (trva to cca 3 dni), ale 3 tyzdne sa jej neviem dovolat ... ty nemas problem sa k nej dovolat?

syslica
20. aug 2013

@abbie Napíš jej mail na info@gynekamb.sk
Dovolať sa tam takmer nedá, len v stredu vo vymedzených hodinách (majú ich vypísané na dverách, z hlavy neviem). Na maily odpovedá. 😉

abbie
20. aug 2013

@syslica a ako sa objednava? vzdy cez mail? a ked budem mat nieco urgentne, tak ako mam postupovat? 😕

silviatko
20. aug 2013

@syslica
@minik ja k nej chodim,nebola som sice asi 6 mesiacov,ale inak je to velmi zlata mlada gynekologicka..
objednala som sa na termin necakala som vsetko super,spokojnost 🙂

syslica
21. aug 2013

@abbie mne sa osvedčila komunikácia mailom a ak by to bolo ozaj urgentne tak jednoducho prides...

abbie
21. aug 2013

@syslica to ma zaujimalo, ze co tam mozem len tak prist a odcakat si to 😉 inak sa urcite vzdy budem objednavat na cas, dik za info

syslica
21. aug 2013

@abbie môžeš pokojne prísť kedykoľvek, najlepšie už pred ordinačnými hodinami, je to čakačka tak na 2-3 hodiny, čísielkový systém (teda sestrička, keď príde, rozdá kartičky s čísielkami), skúsenejšie pacientky si skoro ráno zoberú čísielko, potom idú niečo vybaviť do okolia (nákupy a pod., ja som takto chodievala do Pizza Champion, ale nejdem im tu robiť reklamu 😉 ) a občas sa prídu spýtať, ako sa hýbe poradie.
Ak by si mala ozaj urgentný problém, doktorka by ťa zobrala aj prednostne, už sa tak stalo...

abbie
21. aug 2013

@syslica super, toto som potrebovala vediet 😉

bellss
27. sep 2013

Zdravím, tak neviem, či ešte potrebujete informácie, ale môžem vám povedať svoje dojmy🙂 Ja som nadmieru spokojná. Sestrička je veľmi milá, rovnako aj MUDr. Vargová. Čaká sa tam dlho, to je pravda, ale zas keď sa pozriem ako pri ostatných ambulanciách nikdy nikoho nemajú, tak to o niečom svedčí🙂 Aspoň ja si to takto zdôvodňujem🙂 A za sono a fotky neplatíš vždy. A s číslami som to spravila tak, že mi dá číslo, spýtam sa jej kedy mám prísť a potom si vybavujem čo mi treba. A aj keby ste tam náhodou neboli keď volá vaše číslo, po nejakej chvíli ho zavolá zas. A čo sa týka emailov, vždy mi odpísala sestrička veľmi skoro. Napíšem niekedy mail aj o 3 ráno, ak mi niečo je, aby som vedela, či je to vážne a či mám hneď prísť alebo stačí ak prídem vtedy kedy sme sa dohodli a ráno o 7 ma čaká odpísaný mail🙂 Takže z mojej strany len spokojnosť🙂

fefko
23. feb 2014

Dobrý deň, chodím už roky k p. Dr. Vargovej a musím povedať, že som nadmieru spokojná. Pani doktorka je super a aj to dlhšie čakanie svedčí o tom, že má veľa pacientov, ktorí vyhľadávajú zaručenú odbornú pomoc. Pani doktorka je absolútne objektívna, s kľudom si vypočuje, poradí, netreba mať žiadne obavy. 🙂
Vrele odporúčam, bodaj by takých lekárov bolo na Slovensku viacej.

sunny89
12. aug 2014

Dobrý deň, chcela by som sa Vás spýtať ako je to s platením u pani doktorky, keď tak pozerám na tie poplatky, čo má uvedené na stránke.🙂 Ďakujem za každú odpoveď. 🙂

kvietok89
7. máj 2015

Ahojte, prosim vás, dá sa pani doktorka zazmluvnit na porod?

narutka
25. máj 2015

Aj ja som potrebovala gynekologicku a podla adresi patrim k nej tak som skusila, uz neberie zevraj ale nejak som sa tam dokopala aj s kartou som mala problem, sestricka nebola vobec ochotna pisala som viac krat aj volala v stredu ked treba a nic... na mail neodpoveda a telefonicky je dost neochotna a drza... trvalo mi dlho kym som sa k doktorke dostala, zistila mi ihned endometriozu no bola velmi hruba (bola som tam sama prvy krat) pytala som sa slusne co to znamena co to je a ci je to vazne, len ma vysmiala a povedala ze to nic nieje mam len cystu na vajecniku a nech si to vygooglim :-/ to teda bola rana... bola hruba vravela som ze ma to tam dole boli ale ona nic a sup tak do mna vrazila tie svoje velke veci strasne som krvacala ani chodit som nevedela a spadla z postele alebo co to tam ma... ani mi nepomohla len krutila hlavou a tak sa furt ponahlala aby som uz vypadla a sedela som tam od 7 do jednej a takto sa sprava.... na druhy krat to tiez nebolo bohvie co... ale uz som si zobrala zo sebou aj mamu a zaplatili predom termin uz bola hned ina. usmievava kecala ostosest... ale pri vysetreni vobec nieje jemna a prijemna. strasne to boli :( som strasne znechutena... ale inam uz sa mi nechce ani neviem kam kedze sem patrim a je to blizko a tak tazko som sa k nej dokopala :-/ nechapem, vela z vas pise dobre veci...

hildiak
22. okt 2015

ja som u nej bola parkrat zatial, tiez som k nej presla na zaklade dobrych odporucani na forach. urcite je kompetentna, ale co sa tyka komunikacie s pacientkou, je to pre mna absolutne nedostacujuce. Ma tam vela ludi, asi preto je to tak z rychlika. Spravi, co je nutne, nepyta sa, ake mam napriklad priznaky, ako dlho atd. Bez vysetrenia mi napisala recept a cau. A teraz si mam akoze nieco davat bez toho, aby som vedela, ci mi to pomoze? Plus som tehotna, takze si myslim, ze trocha zaujmu by z jej strany naozaj neuskodilo. Neviem, ci mam prechadzat inde. To zasa bude mesiac trvat a neviem, ci si to mozem v tomto stave dovolit.

kvietok89
22. okt 2015

@hildiak Ahoj, ja som u nej uz skoro 3 roky, aj pocas tehotenstva som k nej chodila a vzdy mi pomohla, isto by som nehladala niekoho ineho, lebo je ozaj velmi sikovna 🙂 Skoda je len to ze sa tam striedaju asi 3 doktorky a je ozaj stastie natrafit prave na Vargovu. Ja mam z nej velmi dobry pocit aj co sa tyka komunikacie aj zaujmu, je mozne ze ta vysetrovala ina dr?

hildiak
22. okt 2015

@kvietok89 nie, len ona je uz v tej ambulancii v Ruzinove. predtym tam bola aj Manicova, ale ze uz tam nerobi a Vargova ostala sama. tak hadam o tej istej hovorime 🙂

kvietok89
22. okt 2015

@hildiak minimalne dve dr sa tam striedaju, este jedna taka mladsia kucerava a uz som tam zazila aj tretiu dr, lebo Vargova sa mi zda ordinuje aj v inej ambulancii

araik
11. dec 2015

To sa mi naozaj nezda, že by sa takto dr. Vargova spravala. Chodim k nej pravidelne lebo som tehu a nikdy nebola neprijemna. Nebýva tam ale vždy ona, namiesto doktorky Manicovej sa tam striedaju dve doktorky. Ako píše kvietok jedna mladšia kučeravá, ta sa mi zdala v pohode a potom taká staršia blond...tá sa mi moc nepozdavala..snažim sa vždy prísť v tie dni kedy mám istotu že tam bude dr. Vargová

hildiak
14. dec 2015

no tak uz chapem. ja som tam vzdy videla len tu starsiu blond, ked som tam bola. a ta ma aj vysetruje. peciatku mam vzdy od Vargovej, tak som predpokladala, ze je to ona.
mladsia kucerava ma asi este entuziazmus 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre