Stará nemocnica v Košiciach

miriamka2012
27. apr 2013

ahojte kocky ktora z vas rodila v starej nemocnici v KE?ako to tam chodi co treba pre babatko a pre mna ?

ivkake
28. apr 2013

WC papier,príbor a šalka,par balíkov vložiek,župan a ak mas pyžamko s rozopinaním v predu tak si mozes zobrat svoje,spodne pradlo,sprchace,a mydlo na ruky,odsavacku na mliecko a krem na bradavky , a uteráky a papuce najlepsie take aj do sprchy, a ponozky a este podlozky pod seba aby si nazaspinila postel ale nieje to nutne ale do istoty nie vzdy ich maju. a pre babo plienky maj pripravene aj 2 balíky lebo nevies ako dlho budes a mokre utierky a krém . este som si doniesla aj tenucke rukavicky kvoli tomu aby sa mi drobec neskrabal po tvaricke asi uz nic viac som nemala a mala som este chranice bradaviek lebo mi strasne popukali uz pri malej a to je asi vsetko a este vecicky v ktorých pojdete domov .A k tomu rodeniu ja som bola velmi spokojna aj o babo sa vedia popstarat su tam velmi zlate sestricky a samozrejme aj na šestonedelí su zlatucke 🙂

miriamka2012
autor
28. apr 2013

@ivkake Dakujem ti za radu no mam trochu strach ale tak dufam ze bude ok budem rodit u doc.Dankovcika.uz na dalsi tyzden by som mala ist za nim na poradnu to mam ist kdesi na 4 poschodie.rodila si spinalom?

ivkake
28. apr 2013

Vsetko bude ok 🙂 a Dankovcik je prijemny lekar pri nom uz duplom strach nemusis mat 😉 Hej hej mala som spinal a mozem len a len odporucit pri prvom som mala celkovu a teraz paradicka 😀

ivkasamko
6. jan 2015

Ahojte mamicky. Poradte mi, rodila som pred 7-mimi rokmi v tejto nemocnici, bola som spokojna hoc som bola na beznych izbach s dvoma dalsimi mamickami. Ale zvazujem teraz zvlast izbu. Nasla som si na oficial.stranke unlp.sk cennik, viete mi niektora napisat ake su stavy priestorov teraz, totiz by som chcela aby ma navstevovali az do izby, bude mi stacit podla cennika pobyt v jednoizbovej nadstandartnej so spolocnim alebo samotnym soc.zariadennim. co je vsetko sucast izby,a budu moct ku mne az na izbu moji blizky? Dakujem za odpovede

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre