Do ktorého mesiaca ste žehlili veci pre bábätko?

nikolia99
4. apr 2024

Maminy do ktoreho mesiaca ste ešte prežehlovali baby oblečenie? resp kedy podla vás stačí len oprať v detskom prášku?

thereisabear
4. apr 2024

Prvému som žehlila raz (pred narodením) a do roka prala v detskom prášku, druhému ani raz a v detskom prášku prala asi prvé 3 týždne... Je to na tebe.

daja07
4. apr 2024

@nikolia99 mam 3 deti a nikdy som im oblecenie nezehlila. Len latkove plienky alebo povlecenie na perinku. Aj to len kvoli tomu ze je to inak vykrcene

michaela789
4. apr 2024

@nikolia99 nikdy som nežehlila nič okrem plienok.

michaelamiako
4. apr 2024

@nikolia99 ja som nezehlila vobec..perem v detskom geli Persil a detska avivaz a hotovo.ziadne zehlenie,vsak by som zosedivela pri tolkych veciach zehlit🤣

ailiba
4. apr 2024

@nikolia99 starsiemu do roka a prali sme v orechovych skrupinach, lebo mal velmi citlivu pokozku. Mladsiemu do 3 mesiacov.

motogirl699
4. apr 2024

@nikolia99 malá má rok a pol, periem stále v detskom a aj stále žehlím

trinneo
4. apr 2024

Starsia ma 5 rokov, mladsie dieťa 1 rok a stale im vsetko zehlim, starsej som prala v detskom asi do 1.5 roka...a mladšiemu periem v detskom stale... A zehlim aj oblecenie pre nad dospelých

h2
4. apr 2024

Počkaj, musím to prepočítať.
Takže, aktuálne do 152 mesiacov. 😂 Ja proste žehlím, nevyžehlené mi vadí.

doriiis
4. apr 2024

Odjakživa periem všetky detské veci spolu s dospelackymi.Nezehlim nič od roku 2010

bobo2433
4. apr 2024

Ja žehlim všetko ,či už pre deti alebo pre nás .pre mna je to relax 😊a milujem vytiahnuť zo skrine vyžehlené oblečenie 😊

lenka.25
4. apr 2024

Ja som žehlila asi do veľkosti 110 , nie kvôli deťom, ale preto, že ma tieto malé veci bavilo žehliť a mala som z toho radosť 😀

mirka17
4. apr 2024

@nikolia99 mám 5 detí, kopec oblečenia a popravde neviem si predstaviť že by som nežehlila. To akože poskladate neožehlene pradlo a šup do skrine? Mne by to strašne vadilo,

lulu0123
4. apr 2024

Pri 3.dietati som vyzehlila tie najmensie vecicky pren narodenim a potom uz nic.

lulu0123
4. apr 2024

@mirka17 Ano,ved ked to dobre zavesis, nie je to pokrcene.Ja zehlim vyslovene len veci,ktore su dokrcene a vyzera to zle.

beata_k
4. apr 2024

@nikolia99 Od narodenia. Vies kolko toho lieta vo vzduchu? Ozehlene vlozis do skrine a v tej sekunde je "kontaminovane". Nerob si zbytocne statosti ked nemusis.

avakona
4. apr 2024

@nikolia99 nezehlim, mam sušičku. Radšej ten čas strávim s mužom

jaond19
4. apr 2024

@mirka17 zehlim max. riflove gate/bundy a kosele. Inak mam dost nekrcivych vecí (rebrovany elasticky material triciek,legin napr.) co staci len setrne zavesit, mikiny/svetre na vesiakoch a pod.

zooeynka
4. apr 2024

Vobec.

mirka17
4. apr 2024

@lulu0123 môžeš to zavesiť ako chceš, vždy je vidieť že je to neožehlené. Nie že by na tom stala zemegula, ale mne to proste vadí. Ja pri žehlení relaxujem.

lulu0123
4. apr 2024

@mirka17 Jasne,kazdy ako mu vyhovuje. To mas super, ze to mas ako relax. Ja som to vzdy neznasala, strasne to trva. Aj muz si sam zehli kosele. V zime si niekedy berie vestu a zehli len rukavy🤣

nyphadora
4. apr 2024

@nikolia99 tak do konca 6 nedelia, aj to keď sa stihlo. 😊

h2
4. apr 2024

@avakona Aj ja mám sušičku a aj tak žehlím. Mne to proste nedá.

patka06
4. apr 2024

Žehlila som len to čo bolo veľmi pokrčené, takže skoro nič. Cca do roka som prala zvlášť v detskom

slavomira236
4. apr 2024

@nikolia99 mam 3deti a nezehlila som vobec

veronikam33
4. apr 2024

Nežehlila som ani pri jednom, mám tri.

guudy
4. apr 2024

Nezehlila som nikdy. Susila som vzdy v susicke.

felycity
4. apr 2024

ja sa tak troška cítim divne, ale ja žehím naše veci vždy po praní, "neznášam" nevyžehlené veci, ja si nevem predtsaviť, že idem do práce v nevyžehenom tričku a to isté paltí aj u detí... (pripúšťam, nemám sušičku, neviem ako vyzerá prádlo n po sušičke)

ailiba
4. apr 2024

@felycity zo susicky je oblecenie take makucke, prijemne a ked sa este trosku vlhke vyvesi, tak aj rovne... To zehlenie je asi o zvyku.

svokrinjazykmonika
4. apr 2024

@nikolia99 nepamätám si presne, do 6-9 mesiacov. Akože žehlenie mám práveže rada, ale oveľa radšej vo svojom voľnom čase oddychujem.

miskazlm
4. apr 2024

Ahoj, oblečenie som dcérke žehlila asi do 6 mesiacov. Potom sa začala plaziť po zemi, tak sa mi to už zdalo zbytočné. Bola balená v bavlnených plienkach, tie som žehlila do roka. Onedlho bude mať 2, oblečenie jej stále periem oddelene a v detskom prášku. Má citlivú pokožku.