Fakt overená vôňa do sušičky

ivkav5
25. sep 2023

Ahojte, mám práčku so sušičkou 2v1 LG . Využívam na maximum a suším pravidelne…na pranie používam len parfémy do prania, lebo milujem keď nám krásne vonia prádlo. Kaaždy sa vždy pozastaví nad tým, ako nám vonia oblečenie, avšak keď to dám do sušičky, tak to samozrejme už tak nevonia. Skúsila som kúpiť aj vlnené gule do sušičky a na ne také vonné kvapky Le Gocce (Mami Milano), ale vôbec to nevonia, tak som skúsila iné kvapky, tiež nič, potom voňavé obrúsky do sušičky z DM, ale sú príliš slabé, aj keď by som povedala, že z toho všetkého ešte najlepšie. Nejaké vaše odporúčania? Niečo fakt overené, po čom budú voniať aj veci, ktoré nechávam v sušičke 2hodiny (napr. posteľné prádlo)?
Ďakujeeem.

jakubkoanjelik
25. sep 2023

Tiež mám LG 2v1 a nič také čo by zostalo voňať som nenašla. Ja veľmi nepoužívam, aviváže, parfémy.. na pranie oblečenia, ale posteľné prádlo chcem mať aj ja voňavé . Ale nič mi to sušenie nevydrží, žiadna vôňa čo som zatiaľ skúsila. Tak aspoň dávam voňavé vrecká do skrinky kde posteľné skladujem

ivkav5
autor
25. sep 2023

@jakubkoanjelik ďakujeem za koment, no presne 🙈 tiež neviem nájsť nič také pekne voňavé 😔 Voňavé vrecká ku posteľnému mi ale veru nenapadli, takže musím to aj ja zaviesť do našej domácnosti 🙏

ness222
25. sep 2023

My mame tiez LG 2v1 a do susicky pouzivam vonne obrusky Lenor, je to to jedine co mi prevonia bielizen v susicke 🙂

ivkav5
autor
25. sep 2023

@ness222 faakt? A kde sa dajú prosím zohnať? Vyskúšam🙏 vďaka

ness222
25. sep 2023

@ivkav5 napr.tuto to maju https://www.myaustria.sk/lenor-utierky-do-susic..., ale skus pogooglit mozno najdes niekde aj za lepsiu cenu 🙂

ivkav5
autor
25. sep 2023

@ness222 ďakujeem krásne, ja to hneď aj objednám🙏😅🥰

ivkav5
autor
25. sep 2023

@ness222 a ešte otázočkaa, keď už objednávam😂 nemáte aj nejakú dobrú aviváž overenú z tých rakúskych, ktoré sa u nás nedajú zohnať? 🙏 ďakujeem

ness222
25. sep 2023

@ivkav5 v tom neviem poradit, len s tymi slovenskymi mam skusenosti 🤔😂

ivkav5
autor
25. sep 2023

@ness222 každopádne ďakujem🙏😅

ness222
25. sep 2023

@ivkav5 za malicko 🤗