Najlepšia práčka a sušička

9. júl 2023

Ahojte, zariadujeme dom a chceli by sme poriadnu pracku a aj susicku, oddelene… Prosim poradte s cim ste spokojni, aky model, chceli by sme uz aj nieco smart 😀 Energeticky A trieda… Dakujem 🙏

lenqua_12325
9. júl 2023

Aeg 🙂

vamajka
9. júl 2023

Mame AEG a uz by som ju viac nechcela zbytocne vyhodene peniaze. Pokazena hned v zaruke

compra
10. júl 2023

Najlepsia asi Miele. Lepsiu strednu striedu by som volila Bosh.

guudy
10. júl 2023

Miele

michaela412
10. júl 2023

ja mám LG a spokojnosť

daniela2202
10. júl 2023

Najlepšia neexistuje.... buď sa zadarí alebo nie, je to o šťastí.... to nám povedal i predavač.... takže sa držať len etikety, čo by mala podľa vás mať

autor
10. júl 2023

Skor som myslela z vasich skusenosti, co sa osvecilo konkretne aky model…

eliskadad1
10. júl 2023

ja mám Philco, aj jedno aj druhé, pozeraj typ podľa toho čo tebe sedí, aké parametre, na koľko kg a tak podobne 🙂
mňa zaujímala spotreba vody, elektriny, tiež hlučnosť 🙂

autor
10. júl 2023

@eliskadad1 mna zaujima presne ta spotreba a hlucnost, ale chcela by som aby mala aj take smart funkcie ze odlozeny start, mozno cez aplikaciu nejake riadenie… tiez aby nebola kaziva, aby sa dal vyuzivat aj prasok nielen gely, tiez aby sa dala nastavovat individualne v programoch teplota napr na vyssej teplote kratsi rezim.. teraz mame whirlpool a jediny program kde je 60 stupnov tak perie tri hodiny….

zreba
12. júl 2023

Ahojte. Stala sa niekomu taka vec? Čistila som kondenzátor sušičky a keď som ho chcela dať späť tak vôbec nechce zaskočiť až nakoniec. Robila som to x krát a teraz nič. Ďakujem za radu.

eliskadad1
7. aug 2023

tak odložený štart myslím, že by mal byť dnes pomaly už ako samozrejmosť u práčok, to už je taká vec, čo každý podľa mňa ocení, čo sa týka toho, že cez aplikáciu, tak osobne na toto si nepotrpím, takže s tým ti neporadím, pre mňa je to zbytočnosť, ale tieto ostatné veci, je dobré ísť sa pozrieť aj osobne po predajniach, aby si videla ovládanie naživo ako to je.