Skúsenosti s parfémami do práčky

barbora18
15. nov 2023

Ahojte, aké máte prosím vás skúsenosti s parfémami do práčky? Vraj potom krásne vonia celý dom. Najsilnejšie sú asi tie olejové. Ktoré voňajú ako ozajstný parfém - jeho kópia? Nejaké talianske? Ktorý je cenovo OK a dlho vydrží? Nemyslím teraz aviváže. Dajú sa vonné perličky/guličky do prania s tým porovnať? Poraďte prosím, ďakujem:D

katkaseiner
15. nov 2023

ja by som s tymi parfemami do pracky nespekulovapa. Citala som kopec recenzii ze zrazu sa vyhadzali...mne to za to nestoji fakt takto experimentovat. K dalsim sa vyjadrit neviem

nikolka5432
15. nov 2023

@barbora18 no ja mám z voňavý domov kontkretne dolce a fakt je super prevonia cely dom.Strasne dlho vonia oblečenie aj po oprati.Stoji 22€ 500ml.Už ho mám 2 a pól mesiaca a ešte mám polku v ňom takze aj dlho vydrží.

nivea777
15. nov 2023

ja používam Giovani a super,krásne všetko vonia a dokonca aj prevonia celý dom.

maca1984
15. nov 2023

Ja používam Puellu.
Nie stále , striedam s avivážou.

lizatko1009
15. nov 2023

Momentálne mám doma 23 druhov, mam puellu (tej som prevonana), vonavz domov (tam chodím vyberať osobne) bucato di adelle, vydrží to dlhšie ako aviváž, nevonia s tým bývanie ale prádlo, ktoré skúsim v sušičke, nemam rada doma povestné prádlo a vlhký vzduch. Aj suseda používa a prvý x som jej kupila na narodeniny vonavy domov, vôňa jej veľmi sadla. V mojom okolí koho poznám nikomu nerozoralo pracku ani nemáme vyrážky. Musis skúsiť a nedaj sa odhovorit. Ale poviem :prírodné to nie je, radsej dom prevonaj iným ako dýchať toto

nyusika
15. nov 2023

@katkaseiner konkretne ja som mala strasnu reakciu - aJ puellu, aj na vonavy domov

top_manazerka
15. nov 2023

Áno, dom/byt z toho vonia. A to je asi tak vsetko. Bielizeň je tvrdá a úplne mi to poleptalo v práčke nádržku na aviváž. Že je to toxické - o tom sa ani nemusíme baviť. Moja mama suší bielizeň na záhrade. Dostala od nejakej známej vzorku Puelly. Suseda z vedľajšej záhrady jej povedala, že muž oberal ríbezle a dostal z tej vône astmatický záchvat. Takže ďakujem velmi pekne.

stanulienkat
15. nov 2023

Je tu milion tem o tom. Ak mas malo zdravornych problemov, tak sup do toho.

danyelia
15. nov 2023

Ahoj, celý byt, dokonca aj chodba v bloku vonia hlavne po oleji Z Voňavý Domov - Diamante Ylang Ylang (500 ml- 22€-oplatí sa), dávam ale 10ml/6kg prádla, výrazný je aj zelený z Double Y z Puelly (500ml - 26 €), šaty mi zo skrine voňali aj pár mesiacov po opraní a ten sivý Frayo, z Bucatto di Adele sa mi páči ten oranžový (tiež s Ylang Ylang 500 ml-22€)...Toto sú moje (svieže) topky, po ktorých voniam aj ja celá, keď spím v vo vypratých obliečkach. Giovani sa mi páči Grey Dolce, to je myslím vôňa parfému Dolce G. Light Blue, aj z Bucatto di Adele je taký červený imitovaný parfémom (Rouge myslím). Naposledy som mala vzorky Pure Prime, 5 ml bolo málo, na prádle som necítila nič, len ľahký závan akoby bežnej aviváže. Guličky voňavé som mala raz, oproti oleju slabota, aviváže mi už nevoňajú vôbec...Alergie sme nemali nikdy, práčku to nezničilo.

ivanka12311
15. nov 2023

Ja používam Giovaniho😍

lizatko1009
15. nov 2023

Naša na dávkovanie

sonulcicka
15. nov 2023

@nikolka5432 ja presne to isté 🙂

katkaseiner
15. nov 2023

@nyusika je mozne ze tvoj post som citala, viem ze ma zaujali tiez, ale teda nebudem si komplikovat zivot ak netreba

petkaaa92
21. nov 2023

@barbora18 mám vyskúšaný aj voňavý domov, Puellu, aj Giovaniho. Všetky krásne voňajú, sú to ekrazity, nezničilo nám práčku, raz sa mi deti (2r) vysypali keď som to prehnala s Puellou. Inak nič, z ostatných značiek sa nikdy nevyhádzali, deťom sa snažím celkovo neprat s olejmi, ale občas frcnem pár kvapiek aj im do prádla. Každý olej je niečím zaujímavý, ale puella je asi taký najväčší odpad. Najsilnejšie mi vôní voňavý domov a Giovanni má veľmi príjemné nevnucujuce vône 🙂 u nás keď peru susedia neviem ktorí, cez stupacky ide vôňa a vôní nám celý byt. Dnes prala svokra záclony s VD Ylang ylang a teda voní mi obývačka lebo sme napachli aj my 😂😂😂

mafi120
26. nov 2023

@lizatko1009 ja používam tiež oleje do prania už skoro tri roky a žiadne alergie nemáme a práčku mam čistejšiu ako keď som používala avivaž.

jamidea
26. nov 2023

@barbora18 kolegyna sa riadne vyhadzala,my sme nevedeli dychat, ako nam opuchla sliznica, dcera mi zo zahranicia volala, nech to uz nikdy nepouzijem, lebo jej ide vybuchnut hlava od bolesti. A je jedno aka znacka

puella_vone
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
puella_vone
Autor odpoveď zmazal
Zobraz