Materská škôlka Osadná, Bratislava - Nové mesto

mis_ka
14. okt 2012

Ahojte, zbieram informácie o škôlkach v našom okolí, aby som mala ľahšie rozhodovanie kam prihlásiť môjho drobca. Budem rada za každú skúsenosť (dobrú aj zlú) s touto škôlkou. Zaujíma ma všetko, pani učiteľky, program, strava, hygiena... Ďakujem

mis_ka
autor
24. okt 2012

nikto nic?

katkaajurko
9. jan 2014

@mis_ka ahoj,chcem sa opytat,ci ste tam drobca dali a ako ste spokojni?

mis_ka
autor
9. jan 2014

@katkaajurko ahoj, nakoniec nie, po prve ho nevzali a po druhe som pocula nie prave najlepsie referencie, chodi na javorinsku.

katkaajurko
9. jan 2014

@mis_ka aha, Javorinska nie je v novom meste vsak? ak sa mozem opytat,tak ake negativne referencie? kludne aj do IP... ja mam na vyber z dvoch kam dat prihlasku,resetkova a osadna,no pravdu povediac,zase som videla osobne nie uplne prijemnu situaciu na resetkovej (reakcie uciteliek na dieta) a tak mi ostala len "osadna" ... tie na resetkovej sa mi nepozdavali 😒

mis_ka
autor
9. jan 2014

@katkaajurko jeeejda prepac, teraz som si uvedomila, negativne referencie (najma neprijemne ucitelky) boli na resetkovu nie na osadnu, som si to pomylila, tymto sa osadnej ospravedlnujem 🙂 jj, javorinska je v starom meste.

katkaajurko
9. jan 2014

@mis_ka fakt? tak to sa zhoduje s mojou skusenostou-nie osobnou..ale videlo som to a nepozdavalo sa mi to... 😒 na osadnu sa vsak neviem dopatrat nijakych referencii,ci pozit ci negat...

saskat1234
30. jan 2022

@katkaajurko nakoniec ste tam dali dietko? na osadnu myslim? 🙂 Vdaka! tiez postupne zhanam referencie..bydliskom tam patrime..