MŠ Solivarská 51 v Prešove

punka24
20. máj 2022

Dobrý deň mamičky, podavala som prihlášku dieťaťu do škôlky Solivarská 51. Na otázku či mám prísť po rozhodnutie o prijatí/neprijatí dieťaťa do škôlky alebo sa to bude posielať mailom a kedy vôbec mi bolo povedané že všetko je na stránke škôlky. Pravda je taká že ja som tam nič nevidela a doteraz neviem či mám čakať na mail, či prísť a kedy vôbec. Ak nejaká mamička má o tomto informácie prosím dajte vedieť keďže v každej škôlke je to inak a tu vôbec netuším. Ďakujem vopred za odpovede... 😊

alenamihal
20. máj 2022

Minuly rok posielali rozhodnutie postou..tak si myslim,ze aj tento rok...bola si osobne odovzdat prihlasku,ci mailom si poslala ???

punka24
autor
20. máj 2022

@alenamihal osobne ale tam vraj mali nejaké časy kedy sa otvára bránka čo tiež na stránke MŠ nebolo napísané ale jedna učiteľka čo mi to vysvetlila, zobrala prihlášku pre riaditeľku a vraj je všetko na stránke takže ja žiadne info nemám...

punka24
autor
20. máj 2022

@alenamihal ale ďakujem za informáciu... 😊💙

alenamihal
20. máj 2022

Tak mne prislo rozhodnutie priamo na adresu a potom som volala riaditelke a chcela som vediet dovod,preco mi syna nezobrali...na stranke je iba napisane iba info o zapise,takze tiez neviem ,co a ako ...rozhodnutie prislo az v polovici juna ,co si pamatam..

nikaeli
20. máj 2022

Môj drobec síce chodí do inej MŠ, no mailom mi prišli informácie - pokyny - kedy a kde mám prísť pre rozhodnutie, zároveň som v MŠ podpisovala zápisný lístok a dostala ďalšie pokyny k platbám (sumy a čísla účtov). My sme dávali prihlášky na dve MŠ a vzali ho na obe, do tej druhej som iba volala, že tam nenastúpi. Info o prijatí sme dostali až v júni, zapísať som ho bola až koncom júna.

punka24
autor
20. máj 2022

@nikaeli tak v jednej po rozhodnutie osobne, v druhej mailom a tu neviem zrejme poštou... Neriskujem dala som viac prihlášok lebo som si istá že niekde bude "nie neberieme" nech je šanca... A fakt má to každá škôlka inak... Prinajhoršom koncom mesiaca volám...

nikaeli
20. máj 2022

@punka24 možno si ešte mohla skúsiť napísať mail, či ti vedia dať bližšie info, kedy môžeš očakávať rozhodnutie a akým spôsobom ťa o tom budú informovať, že na stránke MŠ nič nie je - pozrela som si ju, informácií (noviniek) je tam veľmi málo a to, na čo si sa pýtala, že nájdeš na stránke, tam nevidím ani ja..

alenamihal
15. jún 2022

Uz Vam prislo rozhodnutie ???

punka24
autor
15. jún 2022

@alenamihal dnes mi volali zo škôlky že vraj posielali maily rodičom aby prišli prevziať rozhodnutie... No keďže už je prihlásený v inej škôlke tak som nešla vraj ho aj tak neprijali tak vraj si ma len zapíše a nemusím ísť že teda stačí takto keď sme si zavolali.. Ale popravde žiaden mail mi vôbec neprišiel...