Svadba v Prešove - 2 v 1 (hostina + výzdoba)

29. nov 2020

Čaute žienky co ste mali svadbu v presove, ktorá reštaurácia alebo sála, školská jedáleň atď... v Prešove !??? Myslím takú co už majú v cene aj peknú výzdobu, aby som sa nemusela starať, a zháňať, vybavovať... Nemám na také veci cit a nervy hlavne... Proste hľadám niečo čo bude všetko pod jednou strechou a nebude to stáť milión eur... Ale za rozumnú cenu, ďakujem pekne vopred za vaše poradenstvo 🙃🙃🙃

ziarifka
29. nov 2020

Mali sme na obchodnej akadémii umení pred 4 rokmi. Jedlo bolo veľmi chutné, cena dobrá (mali sme tam v jeden rok svadbu ja aj moja sestra a obidve hostiny boli výborné). Komunistické drevené obloženie celé zakryli bielym saténom, stoličky mali biele návleky, stoly biele obrusy, oblúk z kvetov pri vstupe do sály, na stoličkách farebné mašle, na stoloch farebná stuha alebo ako sa to volá cez stred, farebne doladené poskladané veľké servítky a ešte nejaká dekorácia na hlavnom svadobnom stole. Je na výber z viacerých farieb (mala som ružovú, sestra červenú). Platili sme iba cenu jedla (vyšlo nás to 89x hlavné jedlo + 2x švédske stoly + káva na cca 1700e). Za výzdobu sme neplatili nič. Za 50e som si objednala tuším z Eli decor svetelnú stenu a naši dídžeji za 80e farebnými svetlami nasvietili steny. Na tom bielom satene a poza svetelnú stenu to ukázalo nádherne)

lenkamatkova
30. nov 2020

Ja odporúčam Šport na Solivare. O nič sa nemusíš starať, všetko zabezpečia ;)

lubaska21
2. dec 2020

Reštaurácia išla v nižnej sebastovej