Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
10. apr 2024

ahojte..vcera leto, dnes jar...no co by som chcela, ved je april....u nas vsetko kvitne 😍

@jacka ...ako sa mate?.....ako chalani v skole?

jacka
14. apr 2024

@leninka75 ahoj
Mám pocit že počasie si robí z nás dobrý deň😁.......všetko kvitne a o chvíľu bude všade mrznúť....v škole fajn....nechcú tam chodiť.....takže pohoda 🙈.....akurat došli Rómov môžem ísť drichmat 😁vy máte čo nového
Nám bol už robiť záhradu tak som začala pomaličky sadiť.. zemiaky hrášok mrkvičku......

jacka
14. apr 2024

@utka ahoj
Ako ste vikndovali

leninka75
15. apr 2024

ahojte..........

@jacka .....u nas deti podobne..."a musim ist aj zajtra do skoly?"......"co bolo v skole?"....."nic, skola" 😂.............takze asi podobne ako u vas...uz sa zasa nevedia dockat prazdnin......my sme vo stvrtok nasadili zemiaky......mrkvu uz som mala taku 7 cm vysoku a nieco ju zozralo 😠......

utka
15. apr 2024

Ahojte.
@jacka doma sme vikendovali...oddych. V piatok som mala poobednú, tak som doobeda umyla okná...Viki bol v Žiline na MUN zase...a tak...pohodička

jacka
20. apr 2024

@leninka75 ahoj
Áno nuda je v škole načo tam chodia že......to si kedy sadila mrkvu....že bola taká veľká.....aj to dačo pomrzlo....čo som mala priesady vo foliovniku som rýchlo dávala dnu..dúfam že prežijú 🤣

@utka ahoj
Moje okná čakajú kedy sa prestane kúriť.....a v tejto zime ani chuť nie je dačo robiť

utka
20. apr 2024

Ah9jte.
@jacka ešte kúrite? V dome mate asi zimu...

jacka
21. apr 2024

@utka ahoj
Zase sme začali..nemalo sa vydržať..tak aspoň prekurujem

utka
21. apr 2024

@jacka ahoj. Chápem. Však vonku zima ako v ruskom filme.

leninka75
23. apr 2024

ahojte...........mna vcera cele doobedie bombardovala Lauri spravami, ze maju v skole zimu....mali cca 15 st. v triedach.............citam, že tu bola tema okna...ja umyvam, az ked dopelia stromy....ked kvitnu je u nas vsetko pokryte zltou vrstvickou pelu.....

utka
23. apr 2024

Ahojte.
Však aj moje okná sú po tých dažďoch zase špinavé. Kašlem na ne.
@leninka75 tak 15 stupňov nič moc...
Ja mam zase doma Lucku...chorá je.

jacka
24. apr 2024

@leninka75 ahoj
Vidíš a moji nič nehovorili..tam im asi kúria......ale 15st...čo ja viem.....to už je dosť zima.....a to muselo aj učiteľom byť zima...... neznášam ten žltý peľ je všade..ešte aj okná keď sú otvorené je to v izbách.......čo máte nové

@utka ahoj
Čo je Lucke

A to čo je vonku je úplne bez komentára..ani taký smajlík nie je

utka
24. apr 2024

Ahojte.
@jacka mala teploty...v nedeľu večer 39,5...boli sme v pondelok u Dr. Vraj piata choroba, ale asi nie, lebo nie je vyhadzana. Už nemá teplotu. A nie je jej nič...ani hrdlo, ani sopeľ...ešte jej robila výter z hrdla...ešte nie je výsledok...

leninka75
Dnes o 10:16

ahojte..........no hura konecne sa ma oteplit.....

@jacka ...u chlapcov uz riesia kncorocne vylety?......ako sa ma Petko?...Maťko ešte spava doma? 😇😉

@utka ...ako sa ma Lucka?.....uz mate vysledky?....ta piata choroba ma prekvapila, ja som si vzdy myslela, ze tie 5. a 6. choroby sa tykaju deti tak do cca 6 rokov...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre