ORL Bojnice (operácia nosnej mandle)

kessy25
19. mar 2024

Ahojte je tu niekto ktorej dieta malo operaciu nosnej mandle v bojniciach? Nas to caka v piatok

ivanabat
19. mar 2024

Moja dcéra, takto pred rokom. Bolo to úplne v pohode, ja som ju pripravila na všetko, vedela aj to, že krv budú brať deň predtým, akurát som netušila, že jej pred zákrokom pichnú do zadku oblbovák, ale inak to zvládla v pohode.

kessy25
autor
19. mar 2024

@ivanabat moj ma 3 roky a 3 mesiace a zajtra mame predoperacne 😉 kolko bola po zakroku v nemocnici.?

ivanabat
19. mar 2024

Cca 6 hodín po zákroku. Po tej anestéze je to také všelijaké, ale dá sa to zvládnuť. Ideálne, ak bude spať čo najdlhšie. Potom ako sa zobudí, hoďku bez vody ešte, potom hodinku po troške pije čaj a potom sa ide najesť. Dcéra jedáčka nie je, ale zmastila polievku aj druhé. Ak nie sú iné komplikácie, pustia vás po tých 6 hodinách domov. Ešte potom môže mať dva tri dni teplotu, ale moja mala len v ten deň.
Odporúčam zobrať si nejaké jedlo a pitie, kým bude malý na sále. Ale inak je to na tej jednodňovke veľmi fajn. Sestričky nám všetkým mamám, aj kávu spravili.
Poradie je podľa veku, preto ak budú mladšie detičky, tie budú mať prednosť. Ja som zobrala knižku, aj nejaké hračky a samozrejme som mala stiahnutú rozprávku v telefóne.
Držím palce!

kessy25
autor
19. mar 2024

@ivanabat no s mojim musi ist muz lebo ja som na rizikovom 😒 takze pre mna to bude najtazsich 6 hodin 😔 ale teda snad to bude vsetko v poriadku

ivanabat
19. mar 2024

Ach tak, no verím, bude to ťažké, ale zvládnu to isto!

kessy25
autor
19. mar 2024

@ivanabat a co treba zbalit teda ? Staci len pyzamko . ?

ivanabat
19. mar 2024

Pyžamko, papučky, hračku, knižku, záleží samozrejme, ale ja som teda zobrala pre istotu. Aj sebe nejaké prezuvky, vreckovky. Ale myslím, že všetko, čo bolo v papieroch, čo sme dostali v nemocnici bohato stačilo.

patricka
19. mar 2024

Boli sme v septembri išiel prvý jedine co sa mi nepáčilo bolo to ze prišli 3 do izby dali ho ľahnúť a injekcia...s týmto sme nerátali zaspal a po pol hodke išiel na sálu...po narkóze 1.5h hroza ale dali sme to potom spal 3 h a vyspal to...napil najedol a išli sme domov...len potom tak divne rozprával ale postupne sa to zlepšilo.

kessy25
autor
19. mar 2024

@patricka a kolko mal??

patricka
19. mar 2024

@kessy25 3.5 roka

kessy25
autor
19. mar 2024

@patricka ja dufam ze muz to tam snim da ..

patricka
19. mar 2024

Držím palce

blondtana
20. mar 2024

@kessy25 my sme boli pred 3 týždňami a super, tú naladovku mu ozaj pichali 3 sestry, dve ho držali, jedna pichala, ale asi mali zlú skúsenosť, keď to tak nerobili, bolo to treba, po operácii malý spal 1 a pol hodiny a keď sa prebral, tak bol trošku nevrlý, ale o 20 minút už sme behali po chodbe a znášali hračky, čo tam oni majú, vôbec nebolo treba brať mu nejaké hračky, vôbec nebol zlý, či agresívny, ako ma upozorňovali, že by mohol byť, za pár hodín sme šli domov a bolo dobre, ani teploty, ani nič a je aj spokojný, lebo sa sám cíti lepšie 😉

kessy25
autor
20. mar 2024

@blondtana a prosim ta na kolkom je to krcne?? Aby to muz snim nehladal dlho.. a teda neni tam dlho potom ?? Ja budem doma netrpezlivo cakat .. a este kolko mate rokov?

blondtana
21. mar 2024

@kessy25 vlastne ORL ordinácie sú na 2 poschodí, na ľavo od hl. vchodu a jednodňovka je o poschodie nižšie, ale najskôr sa ide do ordinácie a oni mu povedia, syn mal pred mesiacom 4 roky

kessy25
autor
21. mar 2024

@blondtana dakujem moc.. uz teraz som v strese 🙄 nech mame za tym .. moj ma 3roky a 2 mesiace