Neprišiel mi prídavok na dieťa

radkanika
17. máj 2013

Chcem sa opýtať, či sa už niekomu z vás stalo, že vám neprišiel prídavok na dieťa (to je tých 23,10 eur). Som len trochu zaskočená, pretože za celých 6 rokov mi VŽDY prišiel na účet 15.teho v mesiaci a prvý krát tento mesiac nič...viem, že prešli len dva dni, ale tak keď roky príde v jeden a ten istý deň a teraz nie, tak je to divné...mám to nastavené tak, že 20.teho mi odchádzajú tieto peniažky na sporenie drobca a teraz neviem, čo sa deje. Prípadne kam zavolať a informovať sa? ďakujem za radu.

sympa1
17. máj 2013

@radkanika mne zas chodi pravidelne po 20-tom .... Aj 24 kľudne ... Takze zatiaľ nemám problem

kajustek2007
17. máj 2013

nam chodi 18. ale my mame sekom.a ked pada na sobotu aj tak dostaneme az v pondelok 20 teho.

alenah31
17. máj 2013

@radkanika stalo sa mi to a nie raz. ÚPSVaR má splatnosť prídavkov, príspevkov a rôznyh podpor do 25. nasledujúceho mesiaca. T.j. ak ti pošlú peniažky 24. mája za apríl stále je to ok, na tvojom mieste by som si posunula trvalý príkaz, ja som si ho nastavila v IB k 25 v mesiaci tiež kvôli poistkám 😉 zavolať si tam môžeš, ale nič tým neporiešiš, dávky sa vyplácajú plošne - nie jednotlivcom. Ak by ti neprišli do 25. mája tak potom sa skús informovať osobne - nie telefonicky priamo na pobočke ÚPSVaR - po telefóne sa s tebou o tomto baviť nebudú.

radkanika
autor
17. máj 2013

Dakujem 🙂 tak este pockam, len som nevedela, ze to chodi rozne, kedze mne vzdy vzdy v ten isty den v mesiaci 🙂

dadka28
17. máj 2013

@radkanika mne prisli dnes,pritom mi stale pridu do 15eho...